Wątek dotyczący artykułu

Eliminacje Euro 2020. Polska - Izrael. PZPN uhonorował Józefa Klotza

PZPN uhonorował Józefa Klotza, strzelca pierwszego gola w historii reprezentacji Polski. Koszulki kadry z jego nazwiskiem trafiły do jego potomków przed meczem z Izraelem na PGE Narodowym.

przeczytaj cały artykuł


Sylwek Wawa

Ilość i poziom antysemickich komentarzy po prostu poraża. Polacy, ogarnijcie się. Mówię to także do siebie, bo niestety antysemityzm jest tak w Polsce zakorzeniony jak wiara katolicka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Alfer 2015

sport nieraz mieszał się polityką ...niekiedy emocje wybuchały , kiedy sportowcy zwaśnionych lub nie darzących się sympatią państw spotykały się na zawodach ...najbardziej znane zdarzenie to IO w MELBOURNE w 1956 roku, gdzie podczas meczu waterpolo pobiły się ekipy Węgier i ZSRR - chodziło o krwawe stłumienie Powstania Węgierskiego. Natomiast to co ty nazywasz "antysemityzmem", to nic innego jak NIEZGODA , CZĘŚCI ŚWIADOMYCH POLAKÓW na REALIZACJĘ BEZPRAWNYCH ROSZCZEŃ ŻYDOWSKICH dotyczących mienia bez spadkowego pozostałego po żydach -obywatelach polskich w czasie Ii wojny światowej , w skrócie zwane JUST 447 !!! Chodzi o niebagatelne 300 000 000 000 USD !!! ...policzyłeś te zera ? ...jest tego 300 miliardów !!! to rabunek, o ile dojdzie do skutku, jakiego świat nie widział !!! tzw. rząd polski prowadzi tajne rokowania z organizacjami żydowskimi dobrze żyjącymi z tzw. Przemysłu Holokaustu, czyli odcinania kuponów za krew swych przodków. Wobec zakończenia przez Niemcy utrzymywania tych cwanych gangsterów, uwaga żydów skupiła się na POLSCE !!! ...jeżeli uważasz, że sprzeciw potencjalnej ofiary - Polski, wobec żydowskich gangów , jest antysemityzmem, to tylko świadczy o twojej ignorancji i braku elementarnego poczucia patriotyzmu !!! p.s. wnioskuję, że nie masz zielonego pojęcia o JUST 447 !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.