Dyskusja

Reprezentacja Polski kobiet Reprezentacja USA kobiet

Polska - USA
12 czerwca, 10:00

1 : 3
relacjaGrieg

Zostają nam jeszcze trzy mecze w Korei, a do awansu do Final Six powinno wystarczyć 10, a przy sprzyjającym układzie wyników nawet 9 zwycięstw.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Robert Polaszewski

Po co jechać z tym zespołem na F6? Mają tam wszystko przegrać, w setach do 11 czy 15-tu, z pojedynczymi wygranymi setami, jeśli w ogóle? Tam najlepsze zespoły będą już grały na maksa i najlepszymi składami (raczej). Dajmy spokój, dobrze, że wcześniejsze wygrane mecze pozwoliły Polkom utrzymać się w Lidze, niech dalej nabierają doświadczenia, bo na grę w F6 są po prostu za słabe, a czy z tym trenerem są w stanie przebić szklany sufti i wzbić się na wyższy poziom i podejmować walkę z Chinkami czy Turczynkami to raczej wątpliwe. Cieszmy się z tego co jest, bo nasi trenerzy raczej do czołówki światowej nie należą, może jak jakiegoś dobrego, doświadczonego trenera z zagranicy zatrudnią, jak u facetów, to może coś z tego będzie.
Dla tych co twierdzą, że Stysiak czy Smarzek to dramat. Stysiak to jeszcze nastolatką i z najlepszymi ekipami jeszcze często nie będzie wytrzymywać psychiczne aby grac na swoim najwyższym poziomie, Smarzek też jeszcze musi okrzepnąć, poza tym kobiety częściej niż faceci mają słabsze dni, już choćby biorąc pod uwagę "kobiece sprawy", poza tym nawet wahania formy w samych setach są większe niż u mężczyzn, nie mówiąc już o meczu. Dzisiaj akurat 2 pierwsze sety dobrze, 2 ostatnie fatalnie, z Chinkami z kolei słabo cały mecz, ale z seta na set lepiej, jeszcze mało doświadczenia mają te dziewczyny w walce z najlepszymi. Stysiak 18 lat, warunki fizyczne ma znakomite, ale musi jeszcze nabrać dużo doświadczenia i poprawić zdecydowanie przyjęcie, które u niej po prostu leży, no i wzmocnić psychikę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.