Wątek dotyczący artykułu

Francuz może zagrać w VIVE. Romaric Guillo łączony z mistrzami Polski

PGE VIVE Kielce zapowiedziało transfer nowego zawodnika. Do prezentacji dojdzie 13 czerwca, a tajemniczym graczem może być 27-letni Romaric Guillo z Nantes.

przeczytaj cały artykuł

handballo

Z transferów do defensywy dużo lepszy byłby inny zawodnik z ligi francuskiej Karl Konan wybrany najlepszym obrońcą ligi francuskiej. Guillo to trochę transfer na siłę, ale zobaczymy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
jerseyus

Pewnie tak, ale chcieliśmy typowego obrońcę, to mamy. W dodatku z doświadczeniem w LM, w dodatku grającego w obronie z Tournatem, co za rok może być plusem (jeśli oczywiście podpisze dłuższy kontrakt). Oglądając tego chłopaka byłem nawet zdziwiony, że jak już znalazł się w ataku to radził sobie nie najgorzej. Jego staty to 6/8 z gry i 4 wywalczone karne. Skądinąd "anonimowy" (opinia poniżej) to trochę dziwne określenie dla zawodnika, który regularnie grywa w drużynie ćwierćfinalisty LM, a w zeszłym roku wystąpił nawet w finale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
warjato

W artykule masz napisane "Jego transfer byłby sporym zaskoczeniem, bo nie miał nawet pewnego miejsca w obronie swojego zespołu. " No chyba że masz lepsze informacje i jednak był podstawowym obrońcą w ostatnim sezonie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
jerseyus

A co, dla Ciebie też jest anonimowy? Ja tam widywałem go dosyć często na boisku, a Ty jak chcesz się przekonać to na ehf.tv masz wszystkie mecze.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
handballo

Masz rację. Na pewno nie jest to zawodnik anonimowy, bo nie raz na niego zwracałem uwagę oglądając Nantes, ale wygląda na to, że będzie zakontraktowany na rok, więc nie ma tu przemyślanej polityki tylko łatanie dziur.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.