Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Roberta Kościechę spotkały nieprzyjemności na Motoarenie. Ma żal do Get Well

Roberta Kościechę, w przeszłości zawodnika i trenera toruńskiego klubu, jakiś czas temu spotkały nieprzyjemności na Motoarenie. Sytuacja miała miejsce przy okazji meczu Get Well - Fogo Unia.

przeczytaj cały artykuł

BadAngel

Kostek od ponad roku sra we własne gniazdo i jeszcze teraz polecial z tym do mediow. Dzieki Kostek, Ostaf ma nowy pochlebny artykuł o Toruniu dzięki Tobie. Rozumiem żal, po rozstaniu, które nie bylo moim zdaniem dobrą decyzją, ale Ty chłopie klasą po nim nie błysnąłeś.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|6)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-JA-

Znasz kulisy odejścia? I to z dwóch stron? Chłopie? Fakt, pracuje dla GKM- u, nie powinien być w parkingu. Ale jak znam życie to jak zwykle słowa wyrwane z kontekstu

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
jaro1

Klub toruński beznadzieją? Jeśli tak twierdzisz to wszystkie nasze kluby ( z wyjątkiem Leszna na razie ), to wielka beznadzieja! Jak nie oszuści jak fuksiarz cz, to Lublin podkupujący pod stołem, lub Gorzów umówiony z Vaculikiem przed finałem itp.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Ipkiss

Patrząc na to, co było przez lata, jakie ma możliwości i co można, a czego się nie chce, nie potrafi, a wmawia się, że sie potrafi... beznadzieja. Kiedy było tak źle, jak jest teraz? Odpowiedz mi.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.