Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Roberta Kościechę spotkały nieprzyjemności na Motoarenie. Ma żal do Get Well

Roberta Kościechę, w przeszłości zawodnika i trenera toruńskiego klubu, jakiś czas temu spotkały nieprzyjemności na Motoarenie. Sytuacja miała miejsce przy okazji meczu Get Well - Fogo Unia.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
eddy

naiwniak ! Nie pomoze wam juz nic: ani flacha , GKM, Kosciecha i ..pic ! Ave (czyli pozegnanie jako jedna z form tego slowa ) Motor z ekstraligi !:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
enter

o czym ty piszesz?to jest strona o sporcie zuzlowym,a nie o przekrętach,i podkładaniu się.
Widziałeś kogoś ze sztabu szkoleniowego z Torunia w Grudziądzu w parkingu,przed meczem?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Terolo

Siema Artiom możesz dziś wozić 1 i 0 ch że nic nie zarobisz będzie wesoło Apator spadnie :)Sorry ale ch mnie to obchodzi ja jestem w pracy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Cysio

A po co Grudziądzowi Motor w Ekstralidze :? Nie dość że dziki wschód, grasują białe niedźwiedzie, to do tego zielone ludziki, a jeszcze na dodatek do Was nawet się nie da autostradą dojechać ;(
Brrrrrrrr ....

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Le Petit Prince

Siema! To ja Kostek ! Nie mam konta na SF więc poprosiłem mojego starego przyjaciela LPP, żeby przekazał Ci moją odpowiedź na tą kuszącą ( według Ciebie ) propozycję . Otóż u nas w Grudziądzu cenimy sobie przede wszystkim uczciwą i sportową rywalizację, zdaję sobie sprawę, że dla kibica z Lublina może to wydawać się dziwne i niezrozumiałe. Jeśli chodzi o moją "pamiętliwość" to z całą pewnością w mojej pamięci pozostanie to jak podkupiliście z Rybnika brata naszego lidera, dziwne ZZ-tki ,pogłoski o dopalaczach w paliwie Waszych zawodników i sędziowanie ostatniego meczu ze Spartą . Więc bez urazy, ale Twoja prośba została rozpatrzona negatywnie.
Ze sportowym pozdrowieniem Robert !
PS. Głowa do góry, w nice lidze też jest żużel ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|5)
blokuj
eddy

Nie skapowales intencji Princea bo wystepuje on jako Kostek , "grudziadzki", co nie zmienia faktu ze jest kibicem ROW-u.:)

| Odpowiedz
blokuj
krecik start

Nie będę się wtrącał do waszych przepychanek ale przyznam szczerze że jestem ciekawy czy Rybnik z Lublinem spotkają się za rok w lidze i oczywiście jeśli tak to w której.

| Odpowiedz
blokuj
Sellex

Słomianką spod Kraśnika zapachniało...A może to letnie onuce.Hmm..Lipa letnią porą,a może taki tam folklor.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.