Wątek dotyczący artykułu

Wojciech Nowiński nie żyje

Po długiej chorobie zmarł Wojciech Nowiński, były zawodnik i znakomity trener piłki ręcznej, w ostatnich latach telewizyjny ekspert tej dyscypliny sportu. Miał 70 lat.

przeczytaj cały artykuł

stanzuk

Świetny komentator i ekspert. Chociaż jedna jego maniera była denerwująca. Nie był nastolatkiem, a zawsze przedstawiał się jako Wojtek Niwiński.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Mirko69

A co Cię to obchodzi jak kto się przedstawia. Ja też nie jestem nastolatkiem i przedstawiam się podobnie. Bo tak mi się podoba.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
basala

A co cię obchodzi, co kogo obchodzi? Ja też nie jestem nastolatkiem, ale zdrobnienia imienia używam tylko towarzysko. Stanzuk wyraził tylko SWOJĄ opinię, co do JEDNEJ maniery.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
grolo

Stanzuk przeważnie wyraża kontrowersyjne opinie. To jego główny cel przebywania na tym forum. A ty, czy nie widzisz niestosowności poruszania takich tematów, czepiania się szczegółów - w TAKIEJ chwili?
PS. I nie myl obyczaju/zwyczaju z manierą.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
basala

Obyczaj, zwyczaj i maniera w pewnych okolicznościach mogą występować jako synonimy. Bardzo łatwo się pomylić. :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Mirko69

Ale to sprawa Pana Wojtka ,moja sprawa i Twoja sprawa.
Smutnym wydarzeniem była śmierć pana Wojtka a nie odczucia Stanzuka w momencie przedstawiania się komentatorów. Teraz już nie będzie miał problemów.
Pan Wojtek już się nigdy nie przedstawi.
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
grolo

Wojtek - bo tak funkcjonował w środowisku piłki ręcznej. Mógłbyś darować sobie podobne uwagi w takiej chwili - jak zwykle walnąłeś piorunem w zacierkę. Może i do Fibaka, znawco tenisa, się przyczepisz, że figuruje w ATP jako Wojtek ? Czy może trzeba ci - jak pensjonarce - tłumaczyć, dlaczego nie Wojciech?
EOT.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.