Wątek dotyczący artykułu

Krystian Paluch: Nikt z nas nie jedzie się zabić

Co roku na wyspie Man podczas wyścigów ulicznych dochodzi do wypadków śmiertelnych. Jednak popularność tamtejszej imprezy nie maleje. Zmierzenie się z wymagającą trasą zapowiedział Krystian Paluch. To jedyny Polak rywalizujący w wyścigach ulicznych.

przeczytaj cały artykuł

Matx7

Skoro jazda zgodnie z przepisami jego nie interesuje i otwarcie to mówi, to jakoś mi typa nie będzie żal, jeśli przeczytam kiedyś, że sie rozp... Mam wrażenie, ze niektórzy motocykliści myślą, że są jak koty i maja siedem żyć. Kiedyś sie zdziwią.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
mark83

Chłopie jeździ człowiek po zamknietych i wyłączonych na czas wyścigu odcinkach drogi i w czym masz problem? Tym bardziej, że jak sam mówi jazda po drogach publicznych go nie interesuje w ruchu. Nie wiem. Wyścigów drogowych nie widziałeś? Ulica źle, tor czy zamknięta droga też niedobrze. Masz problem z czytaniem ze zrozumieniem czy w dupie cię boli, że twoją jedyną pasją jest pilot i rozszerzony pakiet kablówki? Ma chłop pasję, ciezko na nią pracuje i nawet sprzedaje ukochany samochód by spełnić marzenia ma cel i tak ciężko naprawdę to pojąć. Ku..a no. Jeden lubi adrenaline inny niedzielne ciasteczko u teściowej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.