Wątek dotyczący artykułu

El. ME 2020: blamaż był blisko. Fatalny występ Polaków w Kosowie

Reprezentacja Polski zagrała jeden z najsłabszych meczów w ostatnich kilkunastu latach. Biało-Czerwoni po katastrofalnym spotkaniu zremisowali z Kosowem 23:23.

przeczytaj cały artykuł


wpm

Jest to również pokłosie "focha" czołowych zawodników Vive Targi, którzy solidarnie z trenerem Talantem opuścili kadrę. Od kogo mają się uczyć ci następcy? Z dnia na dzień wypadli nam z kadry czołowi zawodnicy...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|5)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Panicz Wiesław

Tak, tylko, że ten "foch" to był efekt hejtu kibiców jaki się wylał na drużynę Dujszebajewa. Wyzywanie trenera od Mongołów, nawoływanie, aby "stare dziadki" opuściły już kadrę i ustąpiły młodym... Nie pamiętasz? Myślisz, że dlaczego Michał Jurecki, Mariusz Jurkiewicz czy Krzysztof Lijewski nie chcą już grać w kadrze?
To akurat jest winą wyłącznie kibiców, którzy zresztą w jakichś 80-90% to sezonowcy, którzy oglądali jak to media określiły "gladiatorów", na turniejach mistrzowskich, a w gruncie rzeczy laicy, nie mający zielonego pojęcia o realiach tego sportu w Polsce i na świecie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.