Wątek dotyczący artykułu

Oficjalnie: francuski obrotowy dołączy do mistrzów Polski. Romaric Guillo zagra w PGE VIVE

Rocznym kontraktem z klubem mistrzów Polski - PGE VIVE Kielce - związał się obrotowy - Romaric Guillo. Francuz przeniesie się do stolicy województwa świętokrzyskiego z HBC Nantes.

przeczytaj cały artykuł

John_Rambo_

Też mi się wydaje, że Prezes nie organizowałby konferencji tylko po to, aby ogłosić Francuza. Możliwe, że jakieś info o sponsorach.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS_WISŁA

No przecież jeszcze niespodzianka w postaci Tomka Gębali :)

Jeśli chcecie poczytać co o transferze Guillo sądzą kibice francuscy zajrzyjcie na profil 'handnews'. 190 komentarzy od wczoraj w większości szok, beka i niedowierzanie hehe :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|4)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
robertvelkosciej

Poczytałem trochę tych komentarzy. Na tyle na ile był w stanie przetłumaczyć mi je tłumacz wujka google. Wynika z nich że dwa lata temu był on uznawany za jednego z dwóch najlepszych obrońców ligi francuskiej. Po przyjściu do Nants rzeczywiście był czwartym wyborem. Uważają jednak że ma o wiele większy potencjał i że Talant może go odblokować. Pożyjemy zobaczymy

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.