Wątek dotyczący artykułu

Finał EBL. Genialna atmosfera w Hali Mistrzów. Nie ma takiego drugiego miejsca w Polsce

Mecze we Włocławku są esencją koszykówki. To trzeba poczuć na własnej skórze, żeby to zrozumieć. Kibice w Hali Mistrzów tworzą taką atmosferę, że aż ciarki przechodzą po plecach. To jedyny taki ośrodek w Polsce.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
ֆzαкαlucћ jcnm

Z taką nie z inną, może znowu prąd Wam wyłączą i nie będziecie musieli oglądać we włocławskich telewizorach lampowych jak młodszy brat z kuj-pom odbiera wielkim mistrzom z Włocławka tytuł! ;))
Powodzenia Rottweilery, mam nadzieję, że Wasi kibice nie będą się czuli zbyt nieswojo w klimatyzowanej hali z dostojnym dopingiem bez wuwuzeli ^_-

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ֆzαкαlucћ jcnm

Dobra Agusia Thomaass..., nie kłóć się ze mną ;)
Ja byłem wczoraj w strefie kibica pod toruńską halą, naiwnie wierząc, że będę świętował złoto, zdobycie miejscówki na Waszej hali graniczy z cudem ;]
Ale wiesz co...powiem Ci, że Pierniki zdobędą złoto, a wiesz dlaczego?
Bo my bardziej tego pragniemy! :D
Dobrego meczu życzę i bez urazy:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.