Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Wilki - PSŻ: Ślączka zaskoczył. Odstawił najlepszego zawodnika z poprzedniego meczu! (składy)

W najbliższą niedzielę Wilki Krosno podejmą Power Duck Iveston PSŻ Poznań w ramach 10. kolejki 2. Ligi Żużlowej. Poznaliśmy awizowane składy obu drużyn na to spotkanie.

przeczytaj cały artykuł

Andrzej TRybus

Widzę Panowie, że moim postem rozwinąłem ciekawy temat i jest kilka ciekawych i mądrych wypowiedzi, a spodziewałem się bardziej minusowania . Moja wypowiedź jest na podstawie kilku sezonowych obserwacji . Nie mam nic do ewentualnego awansu Poznania i jeżeli to się w tym sezonie uda Skorpionom to daj Boże . Jak do tej pory to zawsze kończyło się na PO , po czym był odpust i myślenie nad składem na nowy sezon . Ja nie napisałem tego złośliwie, bo Poznań miał i ma silną ekipę, ale na 2 Ligę . Czy jednak znajdą się środki na 1 Nice to niestety ale jednak wątpię patrząc przez pryzmat ostatnich sezonòw na Poznań . Oby .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.