Wątek dotyczący artykułu

Kamil Biecke zaginął w Anglii. Śledczy podejrzewają, że były bramkarz Arki Gdynia mógł zostać zabity

Policja od grudnia ubiegłego roku poszukuje Kamila Biecke. Na razie nie natrafiono na żaden trop. Śledczy biorą pod uwagę, że 34-latek może już nie żyć.

przeczytaj cały artykuł


Andrzej Retych

"Zmartwiona żona." Tak, panie autorze pseudziennikarzu Robercie Czykielu. Po kilku dniach od zaginięcia męża żona na pewno była "zmartwiona". Mniej więcej tak jak wtedy, kiedy odkryła, że zapas proszku do prania się skończył. "Często odwiedzał kasyna w Luton i okolicach. W tym celu nawet podróżował do Szkocji." Podróżował do Szkocji w celu odwiedzania kasyn w Luton i okolicach? Co pan robił w szkole podstawowej na lekcjach języka polskiego, kiedy uczono konstruowania prostych zdań orzekających i łączenia ich w logiczne ciągi zdaniowe? Nie wstyd panu? Serio? Nawet odrobinę?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
zbych22

Po wyczynowcach ze SF to wszystko spływa. Im się tylko wydaje,że są dziennikarzami. Na mój gust to kończyli tygodniowe kursy przysposobienia dziennikarskiego na których język polski był poza programem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.