Wątek dotyczący artykułu

EBL. Zrobił to! Anwil Włocławek wygrał w Toruniu i obronił tytuł mistrza Polski!

Nie lekceważ serca mistrzów. Anwil Włocławek wygrał siódmy, decydujący mecz o mistrzostwo Polski w Toruniu z Polskim Cukrem 89:77. Tym samym "Rottweilery" obroniły tytuł najlepszej drużyny Energa Basket Ligi.

przeczytaj cały artykuł


aabbcc

Na wstępie wielkie granulacie dla drużyny z Włocławka! Graliście piękną koszykówkę, stwarzając presję tam gdzie mieliście przewagi a maskując braki tam gdzie nasi mieli teoretyczną przewagę. Do tego wola walki, koncentracja i przygotowanie taktyczne. Jeszcze raz gratulacje. Cała drużyna pracowała jak dobrze naoliwiona maszyna każdy znał swoje miejsce i dołożył coś od siebie. Trener rozegrał to perfekcyjnie. Co do naszych to sam nie wiem co napisać na pewno chcieli wygrać ale zabrakło wielu, wielu rzeczy. Od myśli trenerskiej w ataku i obronie (jedno i drugie wołało o pomst we do nieba) po zaangażowanie i dobranie zawodników do drużyny. Kolejny raz model zbilansowanej drużyny bez lidera nie odpalił. Uważam, że pora na małą rewolucję bo ewolucja tego tworu już nic dobrego nie przyniesie. Pora na męskie decyzje. Anwilowi gratuluję Trenera, Szewczyka, Lichodeja oraz Simona. Zasłużyliście na ten medal jak mało kto, przy całym pechu oraz gównie wylewanym na drożynę to złoto musi smakować podwójnie. Sezon Ogórkowy uważam za otwarty ;). Wiwat Mistrz!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (6|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tom Mie

Shit wylewany nie ma znaczenia. Mam nadziej ze w nastepnym sezonie co najmniej Pierniki, Asseco, Stal i Anwil beda znowu swietne. O ZG slyszac rozne ploty, nieciekawe czasami. Graty dla Teamu Anwil!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.