Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów. Iran - Polska. Wróg in Rio. "Dlaczego Polacy tak bardzo nas nienawidzą?"

Mecz skończył się awanturą, irańska dziennikarka pytała, dlaczego Polacy nienawidzą ich drużyny, a Michał Kubiak wyznał rywalom miłość. Tak wyglądały kulisy najbardziej malowniczego starcia Polska - Iran w ostatnich latach - w Rio w 2016 roku.

przeczytaj cały artykuł

Bogusław Kosowski

Nic dodać nic ująć. Oni zawsze grają niewiniątka. Są niby super i fajni, a my najgorsi. Ale moje zdanie jest takie, że to są fatalni, złośliwi i chamscy ludzie. Dla mnie ten naród jest skreślony, mimo że oni dumnie nazywają się Persami, a nie Arabami. Tak naprawdę są zwykłymi leszczami.Kodeks Etyki i Postępowania uchwalony niedawno przez władze siatkarskiego związku powinien być zgodny z Konstytucją i prawem do wolnego słowa. Michał Kubiak nie wypowiadał sie z ramienia Polskiego Związku Piłki Siatkowej, a wyraził osobistą opinię na podstawie realistycnie zaobserwowanych faktów, do czego ma pełne prawo! "Kubiak był wtedy prowokowany po kończącej zagrywce w sposób nie akceptowany na siatkarskich parkietach. "Gość" stanął pod siatką, krzyczy do mnie, obraża mi rodzinę, a potem uciekł za kolegów, kiedy do niego podszedłem. Straciłem do ludzi z Iranu resztki szacunku." Michał Kubiak wyraził swoją osobistą opinię, do której - jak każdy - ma KONSTYTUCYJNE prawo. Kara nalożona przez Polski Związku Piłki Siatkowej powinna spowodować że Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej albo się podda do dymisji albo zostanie karnie usunięty z Polskiego Związku Piłki Siatkowej !!! Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej powinien poprzeć Michała Kubiaka i złożyć osobisty protest w imieniu Polskiego Związku Piłki Siatkowej za to że zawodnicy Iranu (Arabowie) prowokowali i znieważali kapitana polskiej drużyny. Brak oficjalnego protestu przez przedstawicieli Polskiego Związku Piłki Siatkowej potwierdza tylko że Polski Związku Piłki Siatkowej jako organizacja reprezentujaca Polskich siatkarzy popiera zachowanie "Persów" (Arabów!)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
głos z Rzeszowa 61

"CIUT wiedzy się przyda w kontekście tego co napisałeś [ j za to że zawodnicy Iranu (Arabowie) ]
narody i grupy etniczne

Persowie: 65%
Azerowie: 16%
Kurdowie: 7%
Lurowie: 6%
Arabowie: 2%
Beludżowie: 2%

To co napisałeś to normalna prowokacja .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
głos z Rzeszowa 61

bez urazy ale w świetle tego co napisałem a Ty mi odpisałeś mam pewność , że jesteś ........... . Iran zamieszkuje ca 65% PERSÓW i aż 2% Arabów ale dla .......... to nieistotne .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
głos z Rzeszowa 61

mądrale ... Przecież ja tylko przytoczyłem suche dane encyklopedyczne . Ani nie oceniam , ani nie komentuję ale jak ktoś ma irańską obsesje na tle arabskim to nie moja wina . Gostek pisze o Iranie i ... wrzutka arabska . Po co , w jakim celu ... nie mam pojęcia .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
głos z Rzeszowa 61

o żesz ty odezwał się znawca pampersowy- opłotkowy tego forum . Poproś lepiej kogoś aby zmienił Ci pampersa bo dawno Ci go nie zmieniano. Przytaczanie danych encyklopedycznych nazywasz pampersie wątkami politycznymi czy napylaniem ..... , . Uważaj zatem aby ktoś Ciebie nie zapylił znawco opłotkowy .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Bogusław Kosowski

Żebyś umiał jeszcze czytać ze zrozumieniem.Ten co obraża Polaków i katolików a broni obcych.To powiedział Michał jednym z wywiadów.A temat dotyczyĺ tylko zawodników Iranu.Idź do kąta i tam się rozpłacz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
atenaneta

abstrahując od sprawy Kubiaka myślisz że Irańczycy rozróżniają Ślązaków, Wielkopolan, Małopolan , Kurpii , Kaszubów itd. bo ja niesądzę żeby oni widzieli różnicę między Germanami a Słowianami i nawet bym nie śmiała od nich tego wymagć

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
atenaneta

Jakoś jak nas Spirydonow obrażał to nikt od niego pisania listów nie wymagał a on też oszczędny w słowach i gestach nie był a nakręcali temat głównie pismaki (bo nazwanie ich dziennikarzami to było by nadużycie )

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.