Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów. Vital Heynen zachwycony Iranem i przeciwny odczytywania listu z przeprosinami od Michała Kubiaka

FIVB zaleciła PZPS-owi, aby ten zażądał od Michała Kubiaka pisemnych przeprosin za słowa uderzające w irański naród. Miałby je odczytać spiker przed meczem Irańczyków z Polską. Przeciwny temu jest Heynen, który jednocześnie jest zachwycony Iranem.

przeczytaj cały artykuł


Alfer 2015

... uważam, że najlepiej będzie , kiedy przed zawodami dokona się dekapitacji (ścięcia) pana Kubiaka, ciało rzuci tłumowi, żeńską część rodzina p.Kubiaka odda się do haremu, natomiast męską uczyni niewolnikami - eunuchami w tymże haremie ... inaczej ta "zbrodnia" będzie wołać o pomstę Allaha ...kęsim , kęsim, kęsim !!! ...na serio , przecież to już jest medialny i instytucjonalny lincz realizowany przez shisteryzowany i zaślepiony nienawiścią ograniczony motłoch ... po co było pisać panie Kubiak i przepraszać ...może trzeba było dać w papę , jak nadczłowiek w Tel- aviwie strzelił polskiego (?) ambasadora w Izraelu, i jest w porzo !!!..można dać w ryja i włos z głowy nie spadnie ?...można , ale trzeba się zapisać do narodu nadludzi !!!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.