Dyskusja

Boks. Głowacki - Briedis. Sauerland twierdzi, że sędzia popełnił tylko jeden błąd

- Głowacki też faulował. Nie chcę oceniać, kto bardziej. Obaj faulowali to jest boks, a nie badminton. Jeden uderzył w tył głowy, drugi oddał łokciem. Jedyny, powiedzmy błąd, jaki popełnił sędzia był taki, że nie zatrzymał rundy. Obaj zadawali wtedy ciosy, Głowacki także - powiedział Kalle Sauerland po pojedynku Krzysztofa Głowackiego z Mairisem Briedisem w półfinale World Boxing Super Series. Pochodzący z Niemiec promotor turnieju dodał, że protest, który chce złożyć obóz Polaka nie ma sensu. - Może Głowacki zostanie rezerwowym finale. Może to mogę dla niego zrobić - dodał Sauerland.

obejrzyj wideo


ZIBI59

A jak na boisku przy walce o pilke jeden zawodnikow reka uderzy drugiego zawodnika .A ten wtedy po gwizdku sedziego podejdzie i da cios z lokcia to bedziesz widzial roznice czy nie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Paweł Kamiński

To ma być porównanie? Bardzo nietrafne - na boisku uderzenie innego zawodnika ręką musi być przypadkowe, bo nie na tym ten sport polega. A w boksie każdy zadany cios jest zadany celowo i z premedytacją. Głowacki też zadał cios z premedytacją.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.