Wątek dotyczący artykułu

Żużel. GKM - Get Well. Doyle nie dał rady GKM-owi. Świństwo młodego Holdera (relacja)

Get Well wraca z Grudziądz na tarczy. Bez punktów, ale i bez większych szans na punkt bonusowy w dwumeczu. Nie mogło być inaczej, skoro na wysokości zadania stanął tylko Jason Doyle. Nagana dla Jacka Holdera za zabranie bonusa Kennethowi Bjerre.

przeczytaj cały artykuł

FALUBAZ-ŻARY

Skórnicki powinien się uczyć jak drużyna powinna zgrać sprzęt do nawierzchni , żeby własny tor stał się dużym atutem ! Gratulacje dla GKM-u za zdemolowanie Torunia !

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Stan-

Naszym ta nauka też by się przydała. Tylko Grudziądz ma przedstawiciela we władzach, im więcej wolno tak jak i Częstochowie.U nas komisarz na wiele nie pozwoli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Lukaz

Jak ci nic nie pasuje to nie chodź na żużel i nie czytaj SF Pana Darka zmień dyscyplinę na bardziej stolikowa bo o tej to pojęcia nie masz

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

strzałka Eddy. Pracuję nad empatią i tolerancją...Do czasu oczywiście. Co do waszej postawy w meczu - raczej słabo ale mam dziwne przeczucie, ze nasze gwiazdki duzo więcej tam nie zwojują, tym bardziej, że juniorke mamy mniej więcej na tym samym poziomie...Dla mnie najwazniejszy mecz za tydzien, on pokaże wartośc Falubazu...A Apator kazdy nastepny o zycie, nie? Pozdrawiam z Zachodu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

Tak jest, ja główny pesymista. Chce wierzyć Maciek, wolno mi. Nie po to skleilismy tą druzyne, zeby sie obawiac meczów na własnym torze, nawet z Lesznem. Poza tym spójrz na nasz terminarz. Jak wtopimy, mozemy miec problem z wejsciem do PO. Jeden bonus juz się poszedł frajersko jechac, mamy 4 spotkania na wyjezdzie...taka prawda, ze jedyne co zwojowalismy to wygrana w Gorzowie...Chce zwycięstwa z Unia, więcej- żądam tej wygranej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Maciej Falubaz

Wierzyc kazdy może ☺ ja prędzej uwierze w wygraną w Grudziądzu niż z Lesznem u nas, no ale obym to ja się tym razem mylił a Ty miał rację, wiem,że mamy ujowy terminarz, we Wrocku powinniśmy zrobić co najmniej 43pkt a w Czewie wygrać a bonus to już byl obowiązkowy,ale sam widzisz,że u nas wszyscy jadą w kratkę a juniorów nie ma, teraz jeszcze jak zrobiło się tak gorąco to Vacul przestał jechać ... przy dobrych wiatrach będziemy walczyć o 4 miejsce jak tak dalej będą jechać i PO zaczynamy z Lesznem ☺

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
k 53 GKM

A moze GKM zacznie z Lesznem??? Musialby stac sie,,katalizm,,,,W Grudziadzu tracicie 3 punkty,,,po wyniku GKMu u Was,,Pzdr,,,,

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Maciej Falubaz

Żadne minus, jak już to tych pkt nie będzie i tyle, no ale mam nadziej,że powalczą, ten mecz u nas się nie ułożył i tyle,ale było minęło ☺

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty przez użytkownika
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

Teoretycznie jedziemy ponizej papierowych mozliwości tej druzyny. Mozemy liczyc jak Toruń w poprzednim sezonie, ze to się w końcu zogniskuje, czy nie bedzie za późno- nie wiem...Jak wejdziemy z 4 miejsca to natychmiast zakonczymy Play offy ale to juz nawet nie o to chodzi...Trzeba pokazac charakter a nastepny mecz jest doskonałą do tego okazją. Potencjał jest, trzeba go tylko wykorzystac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Maciej Falubaz

No tak pełna zgoda, tylko sam wiesz... kazdy od nich uwielbia nasz tor a dla przykładu taki Hampel, na wyjazdach jedzie uwno a u nas walnie pewnie z 11-12 pkt więc sam rozumiesz a Żyto już u nas nie jest na trenerce☺

| Odpowiedz
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

Pewnie będa ale ważne aby tracili na nas...CZewa już poszła, Grudziądz tez marne szanse...a nie ma żadnych gwarancji, że wygramy u siebie z Wrockiem czy chocby w Lublinie.

| Odpowiedz
blokuj
Maciej Falubaz

No tak, tylko tak patrząc na kim mamy robić te pkt ? Jak chcą coś powalczyć to niech biorą się kuxwa w garść i zapiexalaja bo żarty powoli sie kończą

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.