Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Witold Skrzydlewski: Pech? Mają go słabsi. Może się okaże, że czas wrócić do drugiej ligi

Orzeł Łódź stracił Tobiasza Musielaka i przegrał z Unia Tarnów 44:46. To oznacza, że łodzianie wypadają z gry o play-off. - Może się okazać, że czas wrócić do drugiej ligi - komentuje prezes Witold Skrzydlewski.

przeczytaj cały artykuł


krzysiek.n

Od wielu lat pierwsze rozsądne słowa Skrzydlewskiego--czas na 2-ligę.Jak by to był klub ze Skierniewic OK-jest zapaleniec i walczy , ale Łódz z tradycjami kilkadziesiąt lat ,a sam Orzeł z 15 latek ,to już kuriozum.W ostatniej dekadzie pojawiła się dwójka prezesów co zamiast integrować środowisko to je zmarginelizowało praktycznie do ZERA.Jest stadion, jest aglomeracja,. to gdzie są poważni sponsorzy?.Kibiców co kot napłakał i jeszcze pisać że nie chcemy z nimi mieć nic wspólnego.Orła z tego sezonu to zapamiętam ---zawodnicy w kapeluszach jakby casting na Borynę z Chłopów zaraz po meczu miał się odbyć i Witka z portretem matki.Panie Witku-pozdrowienia z Rzeszowa---tam już żużla nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (8|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nataszek

Portret to jeszcze nic. Mecz z Wybrzeżem odbywał się w Dzień Matki. Najpierw jakiś aktor odczytał okolicznościowy list prezesa, a potem puścili piosenkę Violettę Villas, a na telebimie pojawiło się zdjęcie babki nieboszczki. Do tego są jeszcze te hymny - teraz już dwa, jeden lepszy od drugiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (10|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
nataszek

Byłam także rok temu na otwarciu stadionu i to był kompletny dramat. Dla mnie to jak jakieś Dożynki w PRL. Jakbym się w czasie cofnęła i to dość daleko.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.