Wątek dotyczący artykułu

Łukasz Kuczera: Jack Holder od bohatera do zera. Za niesportowe zachowanie powinna być kartka (komentarz)

Bracia Holderowie położyli kolejny mecz Get Wellowi Toruń. To jednak schodzi na dalszy plan w obliczu skandalicznego zachowania młodszego z nich. Za celowe niedojechanie do mety i zabranie pieniędzy koledze z toru, powinien być surowo ukarany.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
VivaUL vol.2

Czcigodny Cysiosławie!
Komedią jest wasze szukanie winnych wszędzie tylko nie u siebie.
Każdy (gdy coś odwali) jest poddany krytyce, ale reakcje są różne.
Problem chyba w tym,że mimo wielkiej w tym wprawy nie opanowaliście dotąd brania krytyki na klatę.
Rozumiem,że klata zapadnięta i obolała,ale na Jowisza to nie niemal cała żużlowa Polska jest temu winna.
Pozdrawiam

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
eddy

Ciiichoooo Dominik , nie tak przy wszystkich ! Mysle ze Cysio nie szuka winnych , wsrod innych (fajnie mi sie rymnelo) bo w wielu komentarzach krytykowal Termosa , polityke transferowa klubu , zla prace z juniorami ,posuniecia Fratczaka itd,itd. Akurat w poscie ktory usunal wykazal ze na tym forum jest uprawiana dziennikarska radosna tworczosc czesto nie majaca nic wspolnego z obiektywizmem , a dazeniem do tego aby czesto drobne sprawy rozdmuchac do wielkiej sensacji i afery ! I w tym sie z nim zgadzam !:) Pozdr.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
VivaUL vol.2

Hej Romano!
Zachowanie młodego Holdera nie jest dla mnie drobną sprawą.
Jego faworyzowanie i status w Waszym Klubie nie jest zaś moją sprawą,ale wygląda to pomału przeżałośnie.
Dziennikarze zaś będą pisać ile wlezie a userzy kometować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
eddy

Dobra , ale to nie chyba Cysio go do jazdy wystawia ! Zgoda pamietam krytyke Cysia co do Kosciucha , ale badz tu alfa i omega kogo na dany mecz do skladu wstawic jak jeden i drugi albo cos ujedzie albo ..piach ! Moze powinni zapalki ..ciagnac ?:)

| Odpowiedz
blokuj
VivaUL vol.2

Przy takich "armatach" to zawsze będzie loteria.
Tu o coś innego chodzi...
Frątczak blokował Norbiego,
Gdy stery objął wasz "Tercet Egzotyczny" Norbi dostał szansę (taką jak Dżek co mecz) i się wywiązał.
Potem wszystko wróciło do normy.
Norbiemu raczej się juz odechciało umierać za Toruń,a Dżeka nie sklonujecie.
Zresztą w obecnej formie nie ma sensu

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

Cześć tu tylko chodzi o równe traktowanie , wszyscy jadą piach , to wszyscy powinni wyjechać po tyle samo , a faworyzowanie młodego dało skutek taki że wychowaliście gnojka i tyle

| Odpowiedz
blokuj
eddy

Zgoda to nie drobna sprawa a teraz troche przewrotnie zapytam :jazda Buczka z Jasonem..nie warta aby temat poruszac ?

| Odpowiedz
blokuj
VivaUL vol.2

Dla mnie granda podobna jak sytuacja z Emilem w naszym meczu.Lubię ambitnych zawodników,ale oby się Buczek nie doigrał bo przesadza - w dodatku nie ponosząc konsekwencji regulaminowych.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Nie widzę powodu żeby się przyłączać do tej żenującej nagonki. Chartów już jest pod dostatkiem, a kolejne w drodze. Jack postąpił nieładnie, ale dopiero co Thomsen przeciwko Toruniowi zrobił coś x razy gorszego i przeszło to bez echa. I bez kary.
Ktoś się oburza na ostrą jazdę Buczka z Doylem ? Nie. No ale czemu Buczek miałby się szczypać, skoro już Zagar pokazał że Doyla można bezkarnie wkomponować w bandę ?
Więc nie pitol mi proszę, że każdy jest poddany krytyce. W tej lidze, w studio NC+ i na tych łamach od dawna są podwójne standardy. I trzeba być ślepym żeby tego nie widzieć.
Ale zawsze możesz napisać że to tylko płacz Torunia. Bez obaw, przywykłem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Cysio

Przywykłem że przeciwko Toruniowi można zrobić dowolne świństwo i wszyscy są zadowoleni. A jak Toruń coś odstawi to internety aż się grzeją.
I do tego że wszyscy uważają to za coś najzupełniej normalnego, wręcz pożądanego i godnego pochwały.
Wyobraź sobie co by się tutaj działo, gdyby to zawodnik z Torunia się specjalnie wyglebił przy 1-5 ? Bo to że zanim by się zdążył podnieść z toru to już by miał czerwoną kartkę, a wynik biegu byłby zaliczony, to oczywista oczywistość.
Cała plejada ekspertów SF grzmiałaby o niebywałym skandalu i chamstwie zawodnika z Torunia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
speed_koleina

Eeeee przesadzasz trochę..... Krytyka o której piszesz dotyka wszystkich. Zobacz choćby na wesołą twórczość "redakcji" w sprawie Motoru, czy też Stali, Unii L. To samo w NC+, zwykle komentujący i eksperci są bardzo specyficznie dobrani - typowo związani z pewnymi ośrodkami "Dankiewicz, Jabłoński, Dobrucki.....".
Co do Torunia to najwięcej krytyki to dostajecie od Jacka z plecakiem, ale to pewnie z powodu bólu w piszczeli po kopniaku Nickiego.
Co do Jacka to faktycznie śmiesznie się to czyta. Mniejszą aferę zrobili gdy z premedytacją z buta potraktował Zagara niż jak nie dotarł do mety.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Cysio

Owszem, fale hejtu przewijają się tu po wszystkich niemal klubach. Z tym że po Toruniu jazda jest permanentna i nieustająca. I tak już od dobrych kilku lat.
To samo w relacjach z meczów w NC+. Prowadzący nawet nie udają pozorów obiektywizmu, otwarcie kibicują rywalom Torunia.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
speed_koleina

Ty widzisz takową nagonkę na Apatora, ja podobnie widzę jeśli chodzi o Stal i Unię, a taki vivaUL, czy Roman jeśli chodzi o Byki. Co mają powiedzieć kibice Motoru?
Prawda jest taka, że oprócz redaktorów fatalnie dobierani są "goście".
Są też kluby pod ochronką :).

| Odpowiedz
blokuj
VivaUL vol.2

W tej kwestii Cysio zabija nas śmiechem jeśli o doświadczenie chodzi :P
Dla kibiców Motoru zaś mam wielki szacun i sympatię.
Bardzo pozytywni ludzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
speed_koleina

Niestety. Prawda jest taka, że nawet z Wrocka nikt nie dzwoni do kawiarenek toruńskich z pytaniem jak smakują lody o smaku piernika i "jaka dziś pogoda nad Kopernikiem" celem hejtowania, podburzania i wywoływania g.burzy.

| Odpowiedz
blokuj
VivaUL vol.2

To była akcja co Marun? ;)
W Lesznie padało,a we Wrocku zalało studzienki.
Ludzie to nie wiedzą jakie siły działają w naturze :D
Kamerki monitorowane przez Gardias i Zubilewicza nie pomogły rozwikłać tej kabały :D

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

Ale dziwisz się ? To znajdź mi klub w którym od kilku lat tak nierówno traktuje się zawodników jak w Toruniu ? Albo klub w którym jest tak wspaniała atmosfera , a raczej jej brak jak w Wellu ? Skoro sam Doyle mówił że coś jest nie tak , to nie dziw się

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Serio ? Aż mi się przypomina jak Zengi narzekał że nie dostaje szansy ;)
Wyniki są jakie są bo polityka transferowa klubu woła o pomstę do nieba. I szkolenie juniorów.

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Może w takim razie Karol musi od Janka zęby pożyczyć?
A jeszcze niedawno wspólnie (Jan, Karol) próbowali na minitorach aniołki krzesać.
*
Inna sprawa, że wszystko zmieniło przyjście JackaF rozrabiaki. Niby zbawiciel, a to pan rozpierducha. Skaczący po bandzie pozbył się Kostka, a za niego juniorzy robili lepsze wrażenie.

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Nie kupuję tej nagonki na Frątczaka. Tak jak nie kupowałem tej wcześniejszej na Gajewskiego. Krawiec kraje jak mu materiału staje.
Sednem problemu jest polityka transferowa Termosa i słabe efekty szkolenia, a za to Frątczak akurat nie odpowiada.

| Odpowiedz
blokuj
Yemplariusz

o czym ty piszesz, największy budżet od kilku lat, kogo już tam nie było i zawsze to samo, a za zespól odpowiadali wtedy gajewski i fratczak. w holderach tylko bogów widzieli a ci robią sobie szopkę cały czas - wypierdzielić jednego i drugiego na zbitą mor... bez kontraktów na 2020 i będzie spokój

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
speed_koleina

Za Gajewskiego było inaczej i o ile w tamtym momencie (za jego kadencji) wydawał mi się kulą u nogi Aniołów, tow przypadku przyjścia Jacka F. było dla mnie jasne, że to strzał prosto w głowę.
Otoczenie Jacka z ZG w parkingu Toruńskim to też przypadek? Brak Kostka, za którego czasów co by nie było Igor robił lepsze wyniki niż przez ostatni rok? W Grudziądzu wypędzony z toruńskiego raju Anioł Turowski robi lepszą robotę niż wszyscy juniorzy Torunia razem wzięci. Nie widzisz tego? Serio?
Jacek F. rozj....ł ekipę "GWToruń",
Polityka transferowa zła?
Doyle, Iversen, hmmmmmmmmmmmm?

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Widzę, przecież cały czas piszę o słabym szkoleniu. Sęk w tym że menago nie odpowiada za wyniki szkolenia.
A transfer Iversena od początku uważałem za błąd. To nie lider, tylko coś pomiędzy liderem a drugą linią. Termos chciał się "odegrać" za Vaculika i to cała idea tego nieszczęsnego transferu.

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Pozbycie się Kostka to nie jest sprawka Jacka? Ty tak serio nie widzisz problemu zmian personalnych (opiekunów młodzieży)? Nie pamiętasz jak to Jacek stawiał warunki doboru współpracowników (szeroko komentowanego przez samego Jacka)?
*
Iversen lepszy lider jak Vaculik :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Cysio

Nie siedzę w klubowych kuluarach. Oceniam po suchych faktach. Co z tego że manago "ma wpływ", jak przychodzi z propozycją do właściciela a ten mówi nie, bo za drogo ? Termos na dzień dobry chciał "przyoszczędzić" na Emilu 200 tys i w rezultacie straciliśmy świetnego rajdera.
Z Vaculikiem wiadomo było że to tylko przejściowe kłopoty. I że odpali. A Iversen wyżej upy nie podskoczy.

| Odpowiedz
blokuj
speed_koleina

Nie musiałeś siedzieć w kuluarach aby usłyszeć wypowiedź Gajewskiego o transferach i negocjacjach przez niego prowadzonych.
Co do Emila to faktycznie zaoszczędził wydając po chwili na uśmiechniętego 2x tyle. Vaculik odpali? Odpalił dopiero w ZG i kto wie jak długo to potrwa. Iversen to niezłej klasy wyrobnik, choć odbieram wrażenie, że stracił na mocy po przejściu do Torunia (bez złośliwości).

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

No nie porównuj , bo Zengi nigdy na to nie narzekał , sam mówił że nie jest w formie , pozatym nie było nigdy tak , że parę męczy Zengi zmieniany był po jednym biegu , i jeszcze był zmieniany na tak słabego jak on

| Odpowiedz
blokuj
Cysio

Nie był zmieniany, bo nie było go w składzie. Chyba w pierwszych 5 meczach sezonu. A do składu wrócił tylko dzięki kontuzji Dzika.
Nie narzekał ? W przeciwieństwie do Kościucha ? Hejtowanie tutaj Kościucha to moja działka więc bardzo proszę, nie zabieraj mi chleba ;)

| Odpowiedz
blokuj
Wawi L

Zengi nie narzekał? na własne uszy słyszałem jak to zrobił w TV, tyle że Grześka wszyscy lubią a on powiedział to niby półżartem, ale to było raczej półserio.

| Odpowiedz
blokuj
VivaUL vol.2

Cysiek!
Grześ sam w wywiadach mówił o swoim "pogubieniu",na treningach lał mu nawet Szymek Szlauderbach,że o innych naszych juniorach nie wspomnę.Życzę wam takiego "ciemiężenia" zawodników jak u nas.
Zengi był tak uciśniony,że aż filma nagrał - zapraszam na seans:

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.