Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGE Ekstraliga. Andreas Jonsson wrócił na tor! Pojawi się w składzie Motoru?

Na tę chwilę czekali wszyscy fani Speed Car Motoru Lublin. Na tor powrócił kapitan Andreas Jonsson, który po wypadku w pierwszym meczu zmagał się z kontuzją.

przeczytaj cały artykuł

krynston

Co się tak spuszczacie nad tym Jobssonem? Przecież w waszych oczach Motor już spadł. Jest sens komentować? Przecież ZZ nic nam nie dała, Toruń zrobił ponad 40, Wrocław zgarnął pełną pulę. Jonsson dalej słaby a cały Toruń naparza jak to ligę Motor oszukuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AveMotor

Bo torunianie boją się że AJ może wrócić w lepszej formie zwłaszcza że ma dostać silnik z Władywostoku.Motoarena to jego ulubiony tor a zawodnik z takim doświadczeniem może zawsze sobie przypomnieć dobre chwile.
Pięć dni do meczu a ja już widzę strach w krzyżackich oczach ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
мurgrabia

Po to był trzymany na najważniejszy mecz :) Nie pamietasz w tym roku cel to utrzymanie i spuszczenie torunia ,taki warunek dostał Lublin przed sezonem od centrali:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
мurgrabia

Dlatego olej ten portalik i pisz tylko dla jaj bo takie komentarze nie zostają usuwane.Inne na temat juz tak.
ps.Komentarze musisz dostosować do poziomu artykułów sf i forumowiczów:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Corlleon

Ta..Holta ma wieksze doświadczenie i zawsze moze sobie przypomnieć stare dobre czasy . Ja pierdziele. Nikt tutaj sie nie napina jak Ty:) Jak wygracie to wam porgratuluję i tyle:) Bedzie stać Cie na to samo?:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Tyghlon

Nie bierzcie poważnie pod uwagę niektórych wpisów pojedziemy zobaczymy wygra lepszy i tyle po co te zbędne napisanie mięśni i wy i my nie zdemolowalismy w pierwszej rundzie więc co tu napinac

| Odpowiedz
blokuj
luisso

Dokładnie jedziemy zrobić jak najlepszy wynik i tyle w tym temacie..Osobiście mój typ to remisik 45 : 45 ! Zdaje sobie sprawę że będzie bardzo ciężko o taki wynik. Toruń na Moto Arenie to zupełnie inna drużyna, niż na wyjazdach. Uważam również że trzy zespoły będą walczyły o utrzymanie i baraż. Nie tylko Toruń czy Motor ale również Stał Gorzów ma nie ciekawą sytuację , chodź jak narazie najbardziej komfortową.
Wystarczy spojrzeć na terminarz. Pozdro. P.S.Oczywiście nie życzę żadnej drużynie spadku.

| Odpowiedz
blokuj
Tyghlon

Właśnie napisanie muskulow nic nam nie pomoże zresztą A niektórzy naszczejaja potem kicha się odezwać A te nick zmienia i dalej co to nie oni i kogo nie pokonaja

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

Opowiadałem tyklo ironicznie Twojemu koledze po szalu:) Oczywiście ze nie ma co sie napinac. Tor zweryfikuje wszystko obojetnie co kibice bedą wypisywać:) BYle czysto , bez kontrowersji i kontuzji. Pozdro.

| Odpowiedz
blokuj
obiektywny z Torunia

Nagle uzdrowienie... Szkoda że nie ma ZZ to do końca sezonu by się leczył. Niech przyjedzie pokaże poziom naszych mlodziezowcow. A Lubin w piątek dostanie w torbę. Wystarczy 49-41 po co więcej :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Corlleon

Jak tak bedzie to wam pogratuluję i tyle. Nie wiem tylko czy jak wynik bedzie odwrotny czy mogę liczyc na to samo :P

| Odpowiedz
blokuj
Kim Un Yest

Pogratuluje i nadal uwazam ze za dwie , trzy kolejki to w Gorzowie beda mieli najwiecej w gaciach bo ich terminarz to prosta droga na dol tabeli.

| Odpowiedz
blokuj
Corlleon

Gorzów ma chyba teraz mecz w GKM jeśli sie nie mylę. Tam bedzie im ciężko. Ostatnio nie notowali tam dobrych wyników. Co do was - cieszyłem się że weszliście do Elipy. Mozesz sprawdzic moje posty- kibicowalem wam w finale w rybniku i w pierwszych meczach. Teraz nie mogę tak na sto procent kibicować ponieważ jesteście bezpośrednim rywalem do utrzymania kosztem mojego klubu. Nie jest to zadna złośliwość ale względy czysto sportowe jak i to że jednak klub z Torunia jest mi bliższy.Bo to moje rodzinne miasto. No i mam swoje przygody z żuzlem :) Jednak chcialbym by nasze zespoly zostały oba. I prawda jest też taka ze i my i wy musimy sie wziac trochę w garść. Jak i to że nasza czy wasza porażka niczego jeszcze nie przekreśla chociaż bedzie bardzo ciężko.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.