Wątek dotyczący artykułu

Adam Skrabania: Spędzaliśmy w hali około ośmiu godzin dziennie

Adam Skrabania po sześciu latach gry opuścił Azoty Puławy, mając ważny kontrakt jeszcze przez rok. - Nie mnie proszę pytać o motywację tej decyzji - mówi w rozmowie dla portalu WP SportoweFakty.

przeczytaj cały artykuł

Cbc

To bieganie po hali po 8 godzin kojarzy mi się właśnie ze "starą szkołą" np. trenerów Markuszewskiego, Waszkiewicza itd.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
spoko22

Trenowali bez sensu za karę. Moim zdankem to bez sensu, tym bardziej że tych zawodników już nie będzie, wiec jak dla mnie zwykła małostkowość.

A co do Adama - no fajnym był skrzydłowym, bardzo szybkim, może nie aż tak dobry z pozycji jak Gumiński, ale do konterek idealny. Z drugiej strony mamy zdolnego puławiaka Mchawraba o podobnej charakterystyce (bardzo atletyczny i szybki), który jest też z 15 lat młodszy. Wykańczanie konterek/sporadycznych akcji do skrzydła powinny być zdecydowanie w zasięgu jego możliwości.

Sposób rozstania taki sobie podsumowując, ale z drugiej strony osobiście rozumiem czemu taka decyzja została podjęta.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.