Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Robert Kościecha: Jack Holder powiedział, że ma to gdzieś

Jack Holder przeprosił Kennetha Bjerre za swoje zachowanie, ale czy zrobił to szczerze? Biorąc pod uwagę to, co rzucił w trakcie meczu w kierunku Roberta Kościechy, jest to raczej wątpliwe.

przeczytaj cały artykuł

pz0

"Na Jacka Holdera wylała się fala krytyki"
Borek, nazwij rzecz po imieniu. Wylała się fala hejtu na plotkarskim portalu SF. Na portalach żużlowych tego nie ma. Owszem, dziennikarzom się nie spodobało, ale tego nie można nazwać falą krytyki. Może gdyby na SF byli jacyś dziennikarze też by skrytykowali, a nie hejtowali i ciągle podgrzewali klimat.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
simon68

A nie uwazasz ,ze wlasnie to my tworzymy ten klimat ? Ilu z nas powstrzymuje sie od hejtu i durnych wpisow ?Ten portal tworzymy my , to dzieki naszym klikom on funkcjonuje. Ja bym mial wieksze pretensje do nas samych , niz do nich. Ile znajdziesz merytorycznych wpisow ?To my , Ty , Ja i cala reszta wyznacza poziom tutaj. Rzucamy sie na siebie jak glodne psy na ochlap i mamy zale , ze ""pan redaktor ""ten ochlap nam podaje . Moze nadszedl czas , abysmy sie zastanowili .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
darek pe

Zgadza sie, ale redakcja manipuluje nami i my dajemy sie, bo taki jest juz czlowiek. Jednak widac, ze wielu nie nabiera sie juz na te sztuczki, co w ostatnich dniach na forach wyraznie jest widac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
pz0

Owszem, wy też nie jesteście bez winy. Dajecie się podpuścić redaktorom i kopiecie się z młotkami będącymi na garnuszku redakcji. Potem rozlewa się to nie tylko na młotków, ale i na kibiców. Ja z kółkami nie dyskutuję. D dłuższego czasu nie napisałem nic naTorun mimo że za nimi nie przepadam. Ot taka spora odmiana. Pogadaj z Dryłą i otwórz oczy.
Z mojej strony jeżeli coś poleci to wyłącznie pod adresem hejterów z redakcji. Nie mam przed tym żadnych oporów.
Ryba psuje się od głowy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.