Wątek dotyczący artykułu

TVP Sport przejmuje PGNiG Superligę

Portal wirtualnemedia.pl informuje, że od nadchodzącego sezonu mecze PGNiG Superligi piłkarzy ręcznych będą transmitowane w TVP Sport. Ostatnio rozgrywki były pokazywane w nc+.

przeczytaj cały artykuł

spoko22

Karpińskiego w TVP raczej nie zobaczymy bo z tego co wiem coś tam prezentował kiedyś w TVN. Nie wiem co z Bandychem. Laskowski jest fajny, ale on komentuje też inne sporty i nie wierzę żeby miał całą piłkę ręczną komentować; dodatkowo zmarł Nowiński, więc nie ma tego "drugiego" do pary, bardziej związanego z dyscypliną. Mimo wszystko lubiłem Niedźwiedź, Matysika, a nawet Szmala i Rosińskiego dawało się posłuchać

W pucharze EHF studio było, nie stało na wysokim poziomie (grafiki kulały), bo tak go transmitowali z doskoku, ale merytorycznie nie było aż tak tragicznie (chociaż bardziej "wygadani" prezenterzy by nie zaszkodzili).

Strona z transmisjami jest cienka, wprawdzie za darmo, ale nieraz zdarzało mi się oglądać pirackie streamy z TVP Sportu, bo oficjalna stronka zwyczajnie nie dawała rady, także to też raczej na minus.

Osobiście bardzo mnie boli strata nc+, Kontrataku i transmisji robionych w doskonałej jakości. Za 20zl miesiecznie dało się legalnie pooglądać mecze online. Teraz będzie za darmo, ale naprawdę się obawiam tego co zobaczę

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Opolskii

Po za tym lepiej było wykupić abonament NC+ i mieć wszystko w doskonałej jakości niż mieć za darmo ale z fatalną jakością i słabym komentarzem. Niestety jedyny z tej stacji co się znał na piłce ręcznej w Polsce odszedł (*).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.