Wątek dotyczący artykułu

Luka Cindrić spełnił marzenia. Długi kontrakt z Barceloną

- Zawsze marzyłem o występach w Barcelonie - mówi Luka Cindrić. Środkowy przeniósł się z PGE VIVE Kielce do mistrzów Hiszpanii, jego kontrakt będzie obowiązywać do 2023 roku.

przeczytaj cały artykuł


WS49

...i co z tego, że ma długi kontrakt. Pogra sezon w Barcelonie, odwidzi mu się po roku i co wtedy?
Z Veszprem będzie miał bliżej do domu.
I kto go zatrzyma?
Mam wrażenie, że dewaluacja podstawowych wartości w sporcie postępuje w zastraszającym tempie. Saga z Palmarssonem, potem Borozan, teraz Cindrić "podjął decyzję, że nie wypełni kontraktu".. może niech wszyscy zawodnicy zrobią giełdę, gdzie chcą grać i za ile... będzie klarowna sytuacja.
Niestety nie ma też żadnej solidarności wśród klubów. Powinni takich Palmarssonów czy Borozanów zesłać do rezerw do końca kontraktu i skończą się fochy i kaprysy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
WS49

Jakby taki Palmarsson musiał grać (nawet za duże pieniądze) o Puchar Plaży Balatonu, a taki Borozan grałby o Mistrzostwo Mniejszości Albańskiej w Macedonii, to obaj natychmiast zapałaliby dozgonną miłością do aktualnych klubów (z którymi mają ważny kontrakt!) i zapragnęliby wygrać z nimi każde możliwe rozgrywki. Problem w tym, że na takich renegatów są - przebierąjący nóżkami - chętni...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Elzbieta Kobiec

Przede wszystkim to w kontrakcie powinna być ogromna kwota odstępnego tak aby zastanowił się zawodnik 10 razy zanim cokolwiek podpisze bo nie dość że zbyt dobrze nie świadczy o nim samym to przede wszystkim rujnuje całkowicie ustalony plan klubu co do odbudowy na przyszłość niech sobie każdy tak ucieka po roku bo coś tam........masz rację tylko wtedy ukróciłyby się takie praktyki gdyby kluby solidarnie nie pomogły takim zawodnikom bez względu na ich wartość sportową a to dlatego że za chwilę same mogłyby znależć się w sytuacji porzuconych klubów przez tych własnie zawodników ja osobiście czuję ogromny niesmak a wrecz policzek niestety przy całej sympati do Cindrica Cupary czy Bombacza i wielu innych im podobnych

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
kuba859

stawianie w jednym rzędzie Cupary, Cindricia i Palmarssona czy Borozana jest mocno krzywdzące dla pierwszych dwóch. Jednak jest spora różnica między ich zachowaniami, taką podstawową różnicą jest to, że w przypadku Cindricia i Cupary ich klub wyraził zgodę i miał mnóstwo czasu (i pieniędzy) na znalezienie zastępstwa. Moim zdaniem to co zrobił Borozan to sportowy kryminał, zmusił klub do wyrzucenia no i znacząco osłabił zespół w połowie sezonu. Natomiast Cupara/Cindric powiedzieli wcześniej, zagrali sezon do końca, Bertus znalazł w tym czasie ich następców i wszystko jest okej. Szkoda, że nie wypełniają kontraktów, ale porównanie do Borozana jest mocno krzywdzące.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Gwizd

To może wybierz się do swojego pracodawcy i poproś o ogromną kwotę odstępnego dla swojej umowy żeby przypadkiem jak pojawi się propozycja życia nie przyszło Tobie do głowy z niej skorzystać. To praca jak każda inna. Kibice myślą że są właścicielami zawodników jak podpisał ma siedzieć i grać. Jakby kariera zawodnika trwała do 65 roku życia jak większości z Was to może i nie byłoby takich sytuacji bo byłoby dużo czasu na pogranie tu i ówdzie ale niestety tak nie jest. Szczęście że w Kielcach włodarze rozumieją ten problem w przeciwieństwie do kibiców...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.