Wątek dotyczący artykułu

Typer WP SportoweFakty. Tylko Marta Półtorak wierzy w wygraną Motoru! W Grudziądzu podział punktów?

Od czwartku do niedzieli czeka nas potężna dawka ligowego żużla. Już piątkowe mecze w Toruniu i Grudziądzu nieco podzieliły naszych typujących ekspertów. Większość stanęła po stronie gospodarzy, ale zdarzyły się i dość sensacyjne wskazania.

przeczytaj cały artykuł


Tony Adam

Toruń od kilku lat balansuje na krawędzi lig. Przypuszczam, że i tym razem się uda uniknąć degradacji, pojadą u siebie, strata punktowa do odrobienia. Jeżeli mowa o pewnej jakości, czy potencjale, zostało to pokazane w meczach z Gorzowem. A już wydawało się, że murowany kandydat do spadku, ale trzy punkty zdobyli.
Lublin natomiast mógł pogrążyć korespondencyjnie Toruń, wygrywając z Wrockiem za"3" (szansa była, ponieważ w zasadzie Tajski nie jechał). Nie zrobił ani jednego, ani drugiego. Ciężko jest wierzyć, że akurat w Toruniu będzie inaczej. Już nie mówię o zwycięstwie, ale o punkcie bonusowym.
Zobaczymy jak będzie, sport jest przewrotny, a faworytem meczu jest Toruń, ale jak Lublin wygra, też zaskoczenia nie będzie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Big Lebowski

Lublin jeździ efektownie, ale nie efektywnie. Toruń odwrotnie. Liczą się punkty u siebie. Na razie oprócz Czewy Toruń nie złapał innego "srala". Pzdr!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.