Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Polonia B. - Polonia P.: Bydgoski kolektyw po raz szósty z rzędu. Skandynawowie bez wsparcia (relacja)

Zaległy mecz 5. rundy 2. Ligi Żużlowej, który odbył się w świąteczny czwartek w Bydgoszczy, padł łupem ZOOleszcz Polonii. Lider tabeli pokonał Euro Finannce Polonię Piła 49:41. Siłą gospodarzy okazała się równa postawa wszystkich seniorów.

przeczytaj cały artykuł

Macias88Pila

Skroić flagę rodzinnej ekipie wyjazdowej (w większości), to jest coś. Reszta ekip w Polsce jest przestraszona jak diabli. Ta akcja robi wrażenie.
Też byliby tacy odważni, jakby była z nami ekipa Legionu Piła?
A ta panienka, co ich wpuściła, powinna wylecieć z tej firmy ochroniarskiej na zbity pysk. W ogóle, ta firma ochroniarska tak profesjonalna, że z tego co słyszałem, jedna dziewczyna miała poparzoną rękę od gazu, jakiego użyli wobec kibiców z Piły, a jakiś chłopak został zraniony w nogę. Ta akcja zostanie zapamiętana przez kibiców Polonii Piła. Coś tak czuję.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
RaVi

Niestety też tak czuję że to zostanie zapamiętanie. Tylko że żużel powinien dalej być sportem rodzinnym.
A zapomniałem napisać o tych dwóch krzakach z Piły. Pewnej pani błąd i panu w czerwonej koszulce. Mam nadzieje że zadowoloni

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Maciula87

Wali hipokryzją na odległość... Potępiasz ale już dalej nawijasz coś o Fc Lecha i, że Piła tego nie zapomni:) No właśnie sporo ludzi nie mogło zapomnieć o waszej akcji w 2016 roku, kiedy kilku napinaczy od was próbowało zawinąć flagę którą wywiesza w Bydgoszczy rodzina na drugim łuku, więc można powiedzieć, że to wszystko rozpoczęło kilku od was... Proponuje mniej płaczu, więcej samokrytyki, która jak widać, kilku osobą się przyda

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
7soltys7

No to może jeszcze dla przypomnienia wszystkim "zdziwionym" sytuacją na wczorajszym meczu. Jest dokładnie tak jak Maciula87 napisał. Ja dodam od siebie, że w następnym roku, rodzinna ekipa przyjezdna z Piły pełna dzieci i matek czailła się żeby skroić tą samą flagę ponownie... Zainteresowani wiedzą o co chodzi.
Zatem kto wiatr sieje ten wpierdol zbiera. Równowaga w przyrodzie musi być i nie płakać mi tu , że ktoś Was napadł bez powodu.
I jeszcze jedno, w ekipie pod klatką nie było ani GKM ani Zawiszy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
kj1920

Ta jak zawsze w klatece same matki z dziećmi...... i co te matki z dziećmi tak butowały kolesia z bdg co chwilę został w klatce...?
Nie bądź śmieszny flagi się pilnuje! To nie poznań gdzie se możesz chodzić z szalem po stadionie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
vega81

ten z Bydzi co został w klatce i tak za mało dostał. powinien wylądować na intensywnej to by nastepnym razem sie dwa razy zastanowił.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.