Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Kolejka w pigułce: mecz w Toruniu o utrzymanie. Przegrany pożegna się z PGE Ekstraligą (komentarz)

Tytuł to uproszczenie i nasza interpretacja, ale pokazujący aktualną sytuację. Na ten moment nie ma żadnych przesłanek ku temu, by twierdzić, że mecz Get Well Toruń ze Speed Car Motorem Lublin nie przesądzi o tym, kto bezpośrednio spadnie z elity.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
-Stan-

Z Ciebie mieszczuch a nie zapomniałeś jeszcze jak się krowy na miedzy pasie. Nie zapomnij słomy z butów powyciągać i z butami w gnoju na salony ekstraligowe ci nie do twarzy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Bob Kraków

Krowę ostatni raz widziałem przejeżdżając przez gorzowską wieś. Smród był niemiłosierny i musiałem zamknąć okna w aucie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
SpartyFan

To dowód, że nie widziałeś krowy z bliska. To zwierzę nie śmierdzi.
A jeśli jesteś z Krakowa, jak się podpisujesz, to dobrze wiesz, że cały Kraków śmierdzi. Nie mam czym oddychać. Dla jasności: lubię Stary Kazimierz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Bob Kraków

Buhaha...krowa nie śmierdzi ? poważnie ? Chyba tylko w postaci kotleta na talerzu :)
A co do Kazimierza to nie ma w Krakowie "Starego Kazimierza".
Jest Kazimierz :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Leszczyński fan

Zjechały się padalce i już , choć to regułą od normy na tym forum , bo na stadionie w Lublinie kibice są przyjaźni i kulturalni , tylko tu co niektórzy to bydło nie z Polski

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.