Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Get Well Toruń zaprasza kontrolerów na mecz ze Speed Car Motorem. Nic do ukrycia

- Jack Holder otrzeźwiał i przeprosił Kennetha Bjerre za akcję, która pozbawiła go bonusu. Chcemy pokazać, że fair play jest dla nas bardzo ważne, dlatego zapraszamy na nasz mecz z Motorem kontrolerów z PZM - mówi Adam Krużyński.

przeczytaj cały artykuł

Wawi L

Skąd jest ten troll -Stan- bo już się pogubiłem. raz z Gorzowa, innym razem z Torunia a teraz to już nie wiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

z redakcji SF
To nie żart. Redakcja ma na swoich usługach grono hejterów. Nie wiem ilu, ale tacy są.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pz0

Niewiele czytam komentarzy, nie trawie tego ścierwa. Nie ma zbyt wielu kibiców z którymi można podyskutować. Z tego też powodu ucieka mi sporo sensownych wpisów.. Patologia którą karmi Ostaf mi nie odpowiada. Mam swoją godność.Wiem jak to brzmi, wywyższam się itp. Niech będzie, ale nie widzę powodu dla którego miał bym się upodlic tak jak zdecydowana większość userow.
PS, akurat do ciebie nie piję, żebyś ale nie zrozumiał. Ale na zaczepkę jakiegoś tam Beena nie mam zamiaru odpowiadać. Wali mnie co tam młotek skrobie. Bezczelny jestem, no nie? Trudno, na nic więcej SF nie zasługuje.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.