Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów. Nie było powtórki z Sofii. Polska lepsza od Argentyny po raz 28. w historii

Reprezentacja Polski wyszła ze sporych opresji w spotkaniu Ligi Narodów w Mediolanie z Argentyną. Prowadziła 2:0, by przegrać dwie kolejne partie. Triumfowała jednak w tie-breaku, broniąc po drodze piłek meczowych.

przeczytaj cały artykuł

skandal10

Do Pandy i GreenArrow.
Pamiętacie jak Bartek Kurek nie wytrzymywal końcówek. Jak serwował w siatkę lub po autach przy setbolach. Jak nie wychodził mu atak. Też miał opinię, że nie wytrzymuje końcówek. I..wyrósł, dojrzał i jest podporą reprezentacji. Oby Muzaj też. Co do Bednorza. Jest mu jakoś nie po drodze z trenerem. Często widać jak Heynen go mocno ochrzania wręcz wrzeszczy. W klubie Bartek grał znakomicie. Serwował regularnie. A na kadrze ma jakąś blokadę. Oby się to zmieniło. Może źle znosi taki sposób krytyki i traci na pewności siebie.
Śliwka już to przeszedł oby Bednorz sobie poradził też.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
panda25

Ja Bednorza nie skreślam. Ja tylko krytycznie oceniam jego dzisiejszy występ. I nie tylko ja, sądząc choćby po wypowiedziach pomeczowych w studio.
Na marginesie - najbardziej 'elegancko' o dziś grających zawodnikach wypowiadał się Leon, ale być może powodem był zasób słownictwa - ani słowem nie skrytykował z imienia, bronił zespól i wygranej :-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.