Dyskusja

Reprezentacja Francji U-21 Reprezentacja Chorwacji U-21

Francja U21 - Chorwacja U21
21 czerwca, 21:00

1 : 0
Relacja

Marianek07

Mam już swoje lata i dawno to było, mieliśmy chyba po 16 lat ale był taki nowo wprowadzony przedmiot " przystosowanie do życia w rodzinie" czy jakoś tak. Nikt ze starej kadry nie chciał go prowadzić i ku naszej radości przejęła go starsza siostra naszego kolegi z klasy, tak z dziesięć lat. Młoda, wysoka, piekna, wszystko miała jak i gdzie należy. Nie kombinowała tylko na każdej lekcji waliła nam kolejny rozdział ksiąźki Michaliny. Na początku byliśmy mocno onieśmieleni ale później poszło. Niekończące się dyskusje w temacie. Pytania którymi tym razem my ją onieśmielaliśmy. Kochał ją chyba każdy To se ne vrati :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CWKS1916Legia

Ja wiem, bo siostrzeniec niedawno coś takiego miał. A jednego typka, co ma chyba z 5 rodzeństwa i jego rodzina jest tak kościółkowa, że aż nawiedzona. I tego gościa ojciec wypisał z WDŻ-u uzasadniając to tym, że.... są tam zboczone tematy:D słowo "penis" to zboczony temat:D

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Oski1916-

Masakra...:) Nie ukrywam, też chodzę do Kościoła, ale jestem takiego zdania, że jeśli coś jest , to dlaczego z tego nie skorzystać? ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
zadziwiony

U nas nie było takiego przedmiotu - nie te czasy, ale kiedyś (przez pewien czas byłem jedynym chłopakiem w klasie - 2 lata), na biologii przyszła do nas na zastępstwo pewna ...pani. Kosa jak jasna ch...a. Siedziałem jak zwykle na końcu, ona nie sprawdziła obecności, klasy nie znała. (Była straszliwym krótkowidzem) No więc przychodzi i powiada tak: Korzystając dziewczyny, że jesteśmy same....
Na mnie nie zrobiła owa prelekcja jakiegoś specjalnego wrażenia, ale na moich koleżankach, moja obecność owszem :)))

| Odpowiedz
blokuj
Olej73

Moja Pani od biologii w podstawówce nie nosiła stanika i była dość młoda. Zawsze miałem problem z mikroskopem, dziwnym trafem nie potrafiłem dostroić. Podchodziła odwracała lipo w swoją stronę i dostrajała a ja miałem cudowne widoki. Po którymś razie się kapneła, powiedziała zboczency, wyszła z klasy i tyle ja widziałem :( nasza klasę wzięła starucha :(

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.