Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PGE Ekstraliga: Zmora nie wytrzymał i odpowiedział Komarnickiemu! "Są rzeczy, których mówić nie wypada"

Truly.work Stal przegrała w Grudziądzu z MRGARDEN GKM-em 38:51. Drużynę mocno skrytykował Władysław Komarnicki. Jego słowami wyraźnie zdegustowany jest Ireneusz Maciej Zmora. - Potrzeba nam wsparcia, a nie krytyki - komentuje prezes klubu.

przeczytaj cały artykuł

elgato

- Chomski nieudacznik
- Zmora nie podołał
- drużyna, która od grubych lat jest w czołówce, ma średni sezon, a w połowie ligi okupuje środek tabeli jest zwymyślana
- Zmarzlik wali 2cyfrowki seryjnie, a ja czytam o Jego kryzysie

.... Boże, mówisz, ze wszystkich nas kochasz jednakowo, ale ja wiem, że to nieprawda.
I wiem też, dlaczego rozbrat z tym forum to dobra decyzja.

Pozdrawiam z Leszna

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ADAM gorzowskie DOLINKI

Za pare kolejek możemy spaść na 7 miejsce i czeka nas loteria ,czyli baraże,a Ty się dziwisz ,że drużyna jest zwymyślana.Łatwo Ci tak mówić,bo Twoja Unia pewnie idzie po kolejny tytuł.Postaw się w naszej sytuacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tommy DeVito

Kolego z drużyną jest się na dobre i na złe(nie myl z prezesem) . Ja nie mam zamiaru obrażać naszych chłopaków, ode mnie zawsze mają wsparcie. Peter popełnił błąd, my w życiu też popełniamy błędy, więc.....
Pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
ADAM gorzowskie DOLINKI

Też jestem z drużyną na dobre i na złe.Jestem kibicem Stali od 1980 roku i nigdy jej nie opuściłem,mimo,że były dużo gorsze momenty.Mówię tylko,że nie ma co się dziwić,że niektórym puszczają nerwy i zwymyślają zawodników.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.