Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Get Well - Motor: torunianie na dnie, pomoże im tylko cud! Lublinianie odarli ich ze złudzeń! (relacja)

Motor pokonał Get Well na jego własnym stadionie 53:37. Torunianom będzie potrzebny cud, aby utrzymać się w lidze, ale przy ich obecnej dyspozycji trudno będzie go sprawić. Lublinianie wygrali pierwszy mecz na wyjeździe i zrobili to w świetnym stylu.

przeczytaj cały artykuł

ᔕᗩᙢᘎᙓᒪ

Najbardziej szkoda toruńskich kibiców, szkoda mi ich z jednego powodu, powodu że muszą patrzeć jak ich zawodnicy niszczą klub. Wiem co czujecie, sam to czułem jak Sprawka i Zające poniżali Motor. Nie będę się nabijał z Was i pisał o tym że pycha kroczy przed upadkiem, jest mi po prostu Was żal.Autentycznie żal że jeden z najbardziej z zasłużonych klubów staje się pośmiewiskiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Nowy Szeryf w mieście

Toruńscy kibice są najbardziej toksyczni w EL. Plują, "miażdżą", "nienawidzą". Nikt po nich tęsknić nie będzie. Kurde... najwięksi idioci na tym forum są z Torunia... Night, Amator Fan, Czarna...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ᔕᗩᙢᘎᙓᒪ

Chodzi mi o kibiców którzy są na stadionie, którzy dopingują swój klub i doceniają przeciwnika a hejterzy są wszędzie. Taki urok dzisiejszych czasów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
sibi-gw

Widzisz... w moim przypadku jest tak, ze kibicuję Stali Gorzów od zawsze. A jak bede miał ochotę, to jeszcze będe kibicował druzynom którym zechcę. Moze teraz nawet wam zacznę za determinację(...)

| Odpowiedz
blokuj
sibi-gw

Ja pie****. Ja już nic nie mogę dla Ciebie wiecej zrobić. Moze pani od j. polskiego coś poradzi. Nawet nie załapałeś, ze słowo ,które przytaczasz jest r. mnogiego? Co za osioł! Brak słów i czcionki...

| Odpowiedz
blokuj
Herbi 1938 UL

"słowo, rodzaju mnogiego" napisał sibi gw i wyzwal goscia od osła! A może liczby mnogiej co? Kompromitacja ośle, kompromitacja:( Z tej nienawiści do Lublina to już Wam w tym GW resztę rozumu odebrało, a po porażce za 3 w Lublinie, aż się boję o Ciebie, Petrusa, Ruska i innych adwersarzy Lublina i trolli z GW

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Herbi 1938 UL

Chłopie! Po tym Waszym zwycięstwie to ja się ciszę bardziej, niż jakbyśmy kolejny tytuł DMP zdobyli! I musze sie przyznać, ze patrzac na Wasz sklad na początku sezonu nie wierzyłem, że dacie radę się utrzymać, ba nawet ze 3 mecze wygrać! Jednak Wasza wola walki, determinacja, nieustępliwość sprawiły, że na każdy Wasz mecz czekam z niecierpliwością! A już Wy kibice, pełen stadion i kultura przez duże K to coś niesamowitego! Pełen gaz do końca sezonu Motorki, budujcie stadion i za rok śmigamy dalej razem w E lipie:)))
P.S. Chętnie bym wymienił Hampela na Pawła:))) Co Ty na to haha:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Kim Un Yest

Sorki ze widzisz tu mroczniejszy odcien kibicowania, sam jestem abroad ale bywam na kazdym meczu w Lublinie. Jak sam wylapales taki Gorzow zrobil sobie z nas kloake... na szczescie zycie pisze fajne scenariusze i wkrotce przesmiewcy stana sie obsmiewanymi ;))
P.S. Hampel za Pawla..? nieee, Jarek juz nie rokuje ;DDD

| Odpowiedz
blokuj
Herbi 1938 UL

Trzeba trochę też i pozartowac:)))
Idę powoli do wyrka, jutro popracować trochę koło domu trzeba od rana, a potem na 16.00 do Rawicza na Wandę i przed TV o 18.00 na MS Juniorów z Waszego Koziego grodu i liga z Gniezna o 20.15:)
Dobrej nocki:)
Pzdr z Lyszna:)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
simon68

O wynik z Toruniem ,jak wczesniej pisalem ,bylem spokojny .Ale nie az w takim wymiarze .Duzy sukces , ale do pelni szczescia jeszcze pare punktow brakuje . Wierze , ze ta wygrana da wiekszy luz i nasi rajderzy pokaza jeszcze wiecej .:}}}}

| Odpowiedz
blokuj
sibi-gw

Sibi, to ma już w sobie prawie 0,7 więc nie o literki "l" lub "r" tu chodzi a o zasadę. Nawet z budowy zdania można było wywnioskować o co kaman.

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

A co ma niby mówić ? Pokonaliście rozbitą i najsłabszą drużynę i graty dla was , ale nie ma się co puszyć i podniecać , bo mocarzami ligi to nie jesteście , a żeby uniknąć baraży to ze Stałą tak lekko nie będzie.

| Odpowiedz
blokuj
pz0

A kto twierdzi że jesteśmy mocarzami? Jeszcze się nie utrzymaliśmy, jeszcze Toruń nie spadł. Daj się jednak nacieszyć pierwszą wyjazdową wygraną nawet z najsłabszym.

| Odpowiedz
blokuj
Leszczyński fan

Kto twierdzi ? No właśnie ten Chinoli i wielu na tym forum. Powiem wprost kibice z Lublina , przynajmniej ci ze stadionu są super , ale tu na tym forum jest wielu pyszałków i oszołomów jak ten Polak inaczej i inni. Bez urazy i graty za wygraną

| Odpowiedz
blokuj
simon68

A tobie dzbanie w bani sie nie porzewracalo .Ciagle marudzisz i pouczsz jacy to kibice lubelscy sa be .A Ty co za figurka jestes , ze mamy klekac przed toba ?Jak bys byl kibicem zuzla to moze jescze bym sie pohamowal , ale ty zwykly trol jestes i nie zaslugujesz na jakikolwiek szacunek . Milej nocki zycze :}

| Odpowiedz
blokuj
sibi-gw

Ale napisał prawde. Jesteście nieprzyjemni. To takie najdelikatniejsze slowo. Nie chce sie za bardzo rozkręcać.

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty
Leszczyński fan

Wielokrotnie pisałem że kibice na stadionie są świetni , ale tu na forum większość to banda pyszałków i tyle. Przyszli po 25 latach na forum EE i myślą że rządzą , a niestety tak nie jest i nigdy nie będzie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
Kim Un Yest

Ty tez potrafisz byc normalny, obiektywny a za chwile nas gnoisz.
Mam ciagle dla Ciebie margines bledu choc jestem 110% pewien ze w przypadku naszej dzis porazki przodowalbys w szyderstwie na Motor ;)

| Odpowiedz
blokuj
sibi-gw

Qwa, przecież ja jestem szczery do bólu i o to nie mozecie mieć do mnie pretensji. Od samego poczatku życzyłem wam spadku z ligi. Ale też, kiedy widzę taką drużynę jak dzis, to trudno nie docenić takiej postawy i stwierdzić, że nie jest taka wcale słaba. To, że wam nie kibicuję i chyba raczej nigdy nie bedę nie znaczy, ze gdybyście w sporowej walce utrzymali ligę bedę wypisywał na klub jakieś głupoty. Kibice, to inna bajka.

| Odpowiedz
blokuj
simon68

Nie Sybi , ty nie jestes szczery tylko zlosliwy .Szydziles z Motoru tylko i wylacznie na podstawie skladu na papierze .Zadne argumenty nie docieraly do Ciebie , bo byles i nadal jestes zaslepiony .Teraz zmieniasz zdanie , ale za te wszyskie szyderstwa nie jestes w stanie przeprosic .A zwykle przyznanie sie do bledu i proste przepraszam zalatwilo by sprawe . Jestem pewny , ze wtedy kibice z Lublina spojrzeli by na ciebie inaczej .Przemysl to :}}}

| Odpowiedz
blokuj
sibi-gw

A już prawie sie miałem wyłaczyć. Czy Ty jesteś normalny? Czy Ty jesteś nienormalny? To ja mam was przepraszać, ze w normalnych warunkać nie potrafiliście mnie zneutralizować i zakładaliście podpaski pisząc pod moim nickiem? Udajesz wariata? Czy nim naprawdę jesteś? Czytając co piszesz myślę, ze Bóg tworzac człowieka przecenił swoje możliwości.

| Odpowiedz
blokuj
Kim Un Yest

Jaki piekny, dlugi wieczor Simonie... jakze piekne historie potrafi napisac nam zycie, nieprawdaz??
Tylko co sie stalo z Ruskiem? zaczynam sie martwic...
;D

| Odpowiedz
blokuj
beejay

Ty jesteś łebski facet i pomijając wszystko inne wolę mieć w Tobie "wroga" niż w nieznajomych "przyjaciół". Przynajmniej od początku wiadomo, o co chodzi. Podobnie z Kolegą Ksolarem. Nie lubię ale szanuję.

| Odpowiedz
blokuj
mglexar

Beejaj! Jako obiektywny.. obserwator "gry" powiem tak: zawsze wiedziałem, że jesteś fajny gość. Też nie ufam ludziom, którzy mają nieskończony, wieczny problem do wszystkiego i wszystkich! Ludziom miałkim, zapiekłym - wyjątkowej mizerii!
Ps. Ksolara też lubię!
Gratuluję wygranego meczu drużyny! Pzdr.

| Odpowiedz
blokuj
Tyghlon

nie sibi od samego początku pomyliłeś krytyke z pogardą , krytyke rozumie masz prawo nie lubić Motoru i nie lubieć nas ale na pogarde odpowiadamy tym samym

| Odpowiedz
blokuj
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.