Wątek dotyczący artykułu

ATP Halle: 15. z rzędu półfinał Rogera Federera w Westfalii. Alexander Zverev i Borna Corić poza turniejem

Roger Federer w trzech setach pokonał Roberto Bautistę i 15. raz z rzędu awansował do półfinału rozgrywanego na kortach trawiastych turnieju ATP 500 w Halle. Odpadli faworyt gospodarzy Alexander Zverev i broniący tytułu Borna Corić.

przeczytaj cały artykuł

Fanka Rogera

Schemat taki sam . Fed zaczyna dobrze a potem jest coraz gorzej. A trolla poniżej proszę o wypad albo poszukanie innego stosownego nicka.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
diatlow

Obecna gra Federera do złudzenia przypomina tą z zeszłego roku właśnie w Halle.Wtedy też okazywał podczas meczów taką frustracje po nieudanych zagraniach

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
diatlow

Do finału pewnie dojdzie,tego Francuza Herberta nawet w takiej dyspozycji raczej pokona.Jednak
w finale będzie czekał pewnie ten młody zdolny Włoch Berrettini i pewnie będzie porażka,chyba że młody spali się w finale,ale na to bym nie liczył

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
grolo

Miałaś rację, był Goffin (i ja też na niego liczyłem). Wysoki i silny Berrettini z całą jego mocą i zwinnością nie dał rady najbardziej filigranowemu tenisiście w tourze. Ale zarazem też jednemu z najszybszych w tourze. Który udowodnił, że nie mając tzw. "warunków" można dojść do TOP 10 - nawet w czasach zabetonowanych przez Wielką Trójkę. Który brak wrodzonej siły nadrabia techniką, precyzją i ...myśleniem na korcie. Przyznam, że bardzo mnie ucieszył taki skład finału w Halle. Podobnie jak skład równoległego finalu w Queens.. Finał - marzenie...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.