Wątek dotyczący artykułu

EBL. Ambitne plany PGE Spójni Stargard. Poseł dotrzymał słowa

PGE Spójnia Stargard, jako beniaminek zajęła 13. miejsce w Energa Basket Lidze. Plany na kolejne lata są zdecydowanie bardziej ambitne. W najbliższym sezonie koszykarski klub z Pomorza Zachodniego celuje w play-offy.

przeczytaj cały artykuł

Wasyl72

Mamy 70 lat tradycji, mamy piękną historie klubu, mamy posplacane długi, mamy fajną halę. mamy sportowo wywalczony awans do ligi, mamy we wspaniały sposób utrzymaną ligę, mamy zajefajnych kibiców i wreszcie mamy sponsora. Nie szukajcie dziury w całym. Pozdrawiam normalnych kibiców.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|2)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
dygresja

Napisałam - nic personalnego.
To jest tylko prosty mechanizm, wg którego to wszystko się kręci.
I wspomniałam o tym nie dlatego, że czepiam się Spójni, a dlatego, że pamięć kibica jest krótka - jak my nie mamy, to inni są źli, bo dostają pieniądze z naszych podatków i państwowych spółek.
Jak dostajemy my (mając świadomość, że to dzięki układom) - to nam się należało i nie szukajcie dziury w całym.
Tylko tyle :).
Również pozdrawiam :).

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Wasyl72

Żeby była jasnosc: ja tez wolałbym żeby sport był sponsorowany przez prawdziwie prywatne podmioty. Wolałbym również żeby nasz kraj był zorganizowany na zupełnie innych zasadach, jednakże dopóki jest jak jest nie będzie inaczej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.