Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Przemysław Termiński zabrał głos po kolejnej porażce Get Well Toruń

"Sport jest nieprzewidywalny" - napisał na Facebooku Przemysław Termiński. Get Well Toruń przegrało u siebie ze Speed Car Motorem Lublin 37:53 i jeszcze bardziej skomplikowało swoją sytuację w PGE Ekstralidze.

przeczytaj cały artykuł

Komentarz usunięty
Karol79

Piszesz kanapowcy, tylko pomyśl że w Toruniu na najwyższym szczeblu jest wiele dyscyplin, Toruń obok Gdańska który jest większym miastem, ma najwięcej drużyn ekstraligowych w Polsce, więc jeśli ktoś ma iść całą rodziną na jeden drugi mecz nie mówiąc o kolejnych, to koszty rosną, więc nie którzy wybierają miedzy jedną a drugą dyscypliną, i oczywiście każdy wybierze tam gdzie są większe sukcesy.
Jednych oczywiście stać, innych nie, więc też pomyśl w tej perspektywie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
toruniak82

Ja osobiście na MA ostatni raz byłem w roku 2017 i po wczorajszym meczu dalej mnie nie ciągnie na nasz piękny stadion. Nazwijcie mnie kibicem sukcesu czy jak tam chcecie, ale gdy za dzieciaka latałem na Broniewskiego później MA to człowiek się utożsamiał się z tą drużyną, chciał być jak Kowalik,Jaguś, Miedziak, Ząbik, Bajerski, Sulivan, Richardson następnie jak Holder,Ward, czy super zapowiadający się Przedpełski czuło się, że to jest Nasza, Moja drużyna. Teraz ze starego składu został Holder, który z super kapitana, wesołego Australijczyka stał się aroganckim, zadufanym typem, który się oburza jak wymaga się od niego wyniku. Pozbyto się Miedziaka i Pawełka, którzy nie robili co prawda super wyników, ale za nich dano Holte i Kościucha, którzy jadą gorzej i z toruńskim klubem mają tyle wspólnego co nic. Do tego dochodzi brak przyszłościowych juniorów, którzy za kilka lat mogliby zostać tymi Kowalikami i Jagusiami dla nas kibiców. I na koniec coś co mnie rozbawia i dobija tak, aż pytam się siebie dlaczego. To nazwa klubu Get Well nie mówię, że musi być Apator itp. ale mogło zostać Stal Toruń czy zwykły KS Toruń, a nie widzi mi się get well .
Także widzicie ludzie nie chodzą na stadion bo nie ma drużyny, klubu toruńskiego jest za to obwoźny teatr aktorów który przyjeżdża co tydzień lub dwa i pokazuję to samo.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ZKS Stal Rzeszów.

Tak jak pisałem w d... Wam się poprzewracalo, jest wiele klubów które wszystko by oddały by było jak u was. Wy natomiast tylko wymówki, żeby nie iść na stadion. Skoro piszesz, że mogę takich jak ty nazwać jak chce to to robię. Jesteście rozpieszczonymi hipokrytami szukającymi wymowek by nic nie dać klubowi a tylko oczekiwać,krytykanci od 7 bolesci

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|5)
blokuj
ZKS Stal Rzeszów.

Aaa jeszcze jedno z klubem jest się na dobre i na złe. Jakby było po walka o medale? Wtedy zgrywalibyscie wiernych kibiców? Większość pewnie tak, Chociaż i tak bez nightow i cysiow bo ci to nigdy nie chodzą, specjaliści od paragrafow i taktycznych.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
Kulfonik76

Choć jesteś z za miedzy to i modrego dobrze posłuchać.Ale jacy zawodnicy,tacy kibice.Już raz zawodnicy pokazali że można spierdo..ć to kibice biorą z nich przykład.Głowno nie klub i gowno nie kibice.Łapka w gore.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Przemator

Dobrze to ujales. W pewnym momencie Miedzinski i Przedpelski ciazyli druzynie, nie byli na poziomie ekstraligowym. I nadal tak jest, o czym przekonuje sie Czestochowa. Zastanawiam sie, dlaczego nie udalo sie sciagnac topowych Polakow, skoro wychowankowie sie skonczyli? Czy to byla kwestia zlych skojarzen z klubem, czy ograniczonego budzetu? GKM sciagnal Pawlickiego.

| Odpowiedz
blokuj
Sebastian1978

Torun ma najwiecej druzyn w najwyzszych klasach rozgrywkowych?Jest kosz damski i meski oraz bardzo juz w obecnych czasach niszowy hokej i to wszystko....W bydzi w nastepnym roku kosz meski,damski, siatka meska i damska. czyli 4 w najwyzszej.(Tenisow stolowych i innych,....z calym szacunkiem nie ma coliczyc...)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Komentarz usunięty
ksolar

noo 4,5 kafla to za wiele nie jest.Inna sprawa ze Torun jest w rozsypce.Oprócz stadionu to tam nie ma niczego dobrego.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS Stal Rzeszów.

Jest więcej niż u nas :) :) Toruń to dno. Zero kibiców, kupa cwaniakow żyjących przeszłością. W d... Im się poprzewracalo maja wszystko, a że nie zawsze są sukcesy to kibica już u nich nie ma.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Mirek65

Nie nazywaj gościu Torunia dnem .Zostaw swoje frustracje dla siebie i martw się o swoje podwórko ! Z szacunku dla Stali Rzeszów która wychowała wielu dobrych zawodników i toczyła z Apatorem zacięte pojedynki skończę na tym poście do Ciebie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Terolo

Kibice zaczną chodzić jak powstanie drużyna z którą można się identyfikować teraz to najemnicy którzy mają kibiców w d .Podejrzewam że jest cała masa kibiców którzy cieszą się ze spadku bo to daje nadzieję na odbudowę ,oby tylko nie zostały popełnione te same błędy .Przypomnij sobie co było na Broniewskiego gdy jeździł Krzyżak ,Jaguś ,Kowalik ,Kościecha ,Sawina ,Bajerski tam kibiców był cały stadion .

| Odpowiedz
blokuj
Wawi L

Kibice Toruńscy wrócą. Największy hejter i troll z Torunia -NIGHT- wszystkich, prócz swoich ziomali, nazywał kibicami sukcesu. Teraz widzimy, dokładnie, największych kibiców sukcesu, skąd są? Z TORUNIA.
Nawet nie przeczcie, co wczoraj było na stadionie? Pustki i po 8 biegu opuszczający stadion - wstyd.

| Odpowiedz
blokuj
ksolar

Pełno fochów w druzynie,oddanie wlasnych wychowankow,sprowadzenie ze nich emerytów.Przeciez mimo wszystko ten sklad nie powinien jechac takiego dziadostwa.W Toruniu są przyzwyczajeni do walki z najlepszymi i o najwieksze cele,to prawda.Ale tam atmosfery ni ch..a nie ma.Cos jak u nas za Marty ;)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.