Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Adam Krużyński nie kryje rozczarowania: To było żenujące! Jesteśmy bardzo słabi!

Get Well Toruń w słabym stylu przegrał u siebie ze Speed Car Motorem Lublin (37:53). Tym samym to lublinianie są bliżej utrzymania w PGE Ekstralidze. - Byliśmy bardzo słabi. To było po prostu żenujące - mówił po spotkaniu Adam Kruzyński.

przeczytaj cały artykuł

Asphodell

Jakie utrzymanie? Przecież my już nie wygramy żadnego meczu. Jechaliśmy z najsłabszą drużyną w lidze, na swoim torze i nie zrobiliśmy 40 pkt. To o jakich cudach mamy dywagować? Że co, wygramy z Falubazem albo Spartą? A może na Smoku? Już wiem, nasi częstochowscy wychowankowie podłożą się w Czewie xd Po wczorajszym meczu mieliśmy mieć 6 pkt i komfort jazdy w barażu ewentualne nadzieje na przeskoczenie jeszcze Stali. A może wdrożmy szalony plan i w lipcowym okienku ściągnijmy Hancocka za miliony? Ja to widzę tak, tym razem nikt już nam nie uratuje ekstraligi. Po 33 latach kibicowania jestem pogodzony z pierwszym, historycznym spadkiem. Po wczorajszym blamażu my po prostu nie zasługujemy na jazdę w elicie. Liczę tylko na to, że pan senator poda się do dymisji a klub przejmą pasjonaci znający się na żużlu i szybko ten bajzel ogarną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MOTOR

Trochę głupio to brzmi z najsłabszą drużyną w lidze - na papierze być może, ale przed meczem byliście na ostatnim miejscu w tabeli.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
AveMotor

Z najsłabszą drużyną w lidze to jechał Motor a nie Toruń jak pisałem przed meczem.
Pisałem również że statystyka nie kłamie i średnie meczowe zawodników z Torunia to 38 z ułamkiem a Motoru 48 z ułamkiem (nie chce mi się teraz szukać dokładnie).
Apator Toruń nie jest najsłabszą drużyną w lidze od wczoraj tylko z przebiegu całego sezonu.A kto powiedział że GKM Grudziądz (wraz ze swoją klątwą) wygra w Toruniu ?Nie rozumiesz tego że co było wczoraj to kompletnie nie ma żadnego znaczenia dziś ? Oczywiście że Toruń będzie jechał z drużynami wyżej notowanymi ale to jest sport a jeśli nie rozumiesz istoty sportu to przerzuć się na robienie na drutach.
pozdrawiam.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (11|1)
blokuj
Zbeer

O kilka lat dłużej mnie ten spadek boli. Tak samo boli, jak i... cieszy. Cudem utrzymanie tego klubu nie uratuje. Potrzeba NIE zmian, a wyburzenia, zaorania i wyrównania. Tyle, jeśli chodzi o zarząd. Z zawodników zostawić Kościucha. To jedyne spoiwo między starym a nowym.

| Odpowiedz
blokuj
simon68

Czy napewno inna sytuacja ? A czy Toruni nie idzie ta samoa droga w niszczeniu wlasnie srodowiska ?Armia zaciezna , a swoich sie pozbywac ?

| Odpowiedz
blokuj
ZKS Stal Rzeszów.

U nas wyniszczalo się sponsorów, działaczy, fascynatow, akurat pod względem szkółki mimo, że biednie, ale zawsze jakoś się kręcilo, a jak Marta odeszła to wręcz szkółka działała super. Przypomnę tylko jak Marta określiła zasłużonych DZIAŁACZY Stali, że sprzedają wejściówki za wino i odebrała im karty wstępy i wszystkie przywileje. Jak Marta zabronił używania herbu Stali przez kibiców (Herby którego nigdy nie używała.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS Stal Rzeszów.

O sponsora swojego dbaj i to dobrze dbaj. Można mieć do każdego pretensje, ale nie do kogoś kto wykłada miliony. Taka osobę trzeba po prostu nakierowac aby inaczej je wydawał.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Terolo

Termos musi odejść bo to on ściągnął ten klub na dno i nie jest reformowalny .Co będzie to się okaże klub należy budować od nowa nawet od 2 ligi .Polonia Bydgoszcz ich mecze ogląda się przyjemniej niż GW .

| Odpowiedz
blokuj
simon68

Na wlasnym przykladzie wiem , ze z upadku jest bardzo trudno sie podniesc .W Lublinie trwalo to ponad 20lat , Bydgoszcz to tez juz bardzo dlugo trwa .To nie jest takie proste .Ktos przyjdzie nowy i wszystko bedzie jak w bajce .

| Odpowiedz
blokuj
Terolo

na serio to przyjemniej będzie mi się oglądało mecze 1 ligowe na motoarenie niż to co jest teraz ,ważne żeby była Drużyna waleczna żeby było widać że im zależy .

| Odpowiedz
blokuj
FeciuStartGN

W przyszlym roku w Toruniu powinni zostac Jason Doyle i Max Bogdanowicz. Rune Holta wroci do Norwegii natomiast bracia Holder niech wracaja do Australii . Kosciuch ten sezon ma bardzo slaby wiec jemu bym podziekowal.
Sklad na 1lige:
Jason Doyle
Max Bogdanowicz
Adrian Miedzinski
Pawel Przedpelski
Peter Ljung
Marcin Koscielski
Tomasz Orwat

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Kościuch to super zawodnik na Nice. Zna tory, pokazał że umie jeździć. Tyle, że nie wiadomo czy on będzie chciał tam zostać nawet jak go poproszą.

| Odpowiedz
blokuj
gieras

Z tym Orwatem to Cię poniosło po co ma się z macierzy przenosić jak wiele wskazuje na to ze Toruń i Bydgoszcz będą na tym samym ligowym poziomie poza tym ani Przedpelski ani Miedziak nie pójdą do 1 ligi

| Odpowiedz
blokuj
Terolo

Dla Doyla nie ma różnicy w jakiej lidze jedzie jak dobra będzie kasa za ściemę w 1 lidze to pojedzie on ma tyle klubów że ledwo czasowo ogarnia .

| Odpowiedz
blokuj
Terolo

Hancock pojechał w 2 :)Można dać pod stołem :)A tak na poważnie to nie ma to większego sensu żeby przepłacać na 1 ligę aż taka armata nie potrzebna .

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Jonsson przyszedł z elipy ze średnią 1,1 a wyszedł z 2,4. Doyle poszedłby niżej ze średnią 2,4 to ile wyciągnie w Nice? 3,0? Kasowo za duża strata a przecież więcej niż 5- 6 biegów nie pojedzie.

| Odpowiedz
blokuj
bullet79

Feciu...Ten Bogdanowicz..to jeszcze 3 miesiące będzie żużlowcem..Doyle w nice lidze??..Jak mu sypną kontrakt ekstraligowy..to może się skusi..wątpię..Miedziak z Pawełkiem też sobie poszukują klubu w ekstra...Ljung tez..więc pudło

| Odpowiedz
blokuj
Zbeer

Doyle w I lidze? Wolne żarty, dostanie dużą kasę za jazdę w EL. Miedziak nie ma ambicji na I ligę, a z Pawłem to osobny temat - szybko nie wróci.
Bogdanowicz dobrze że pamięta, aby w lewo...
Juniorzy są, jacy są... trudno, trzeba wstawiać to co mamy.
Dodać do tego młodych dunów z polecenia i otworzyć kierunek Australia i Rosja.

| Odpowiedz
blokuj
Zbeer

IKS pod warunkiem pracy z psychologiem. Mam styczność z jego ojcem i wiem, że młody strasznie przeżywa to co prezentuje na torze. Pewnie sobie za dużo kładzie do głowy, a media społecznościowe w tym nie pomagają (słusznie, bo to co prezentuje na pochwałę się nie nadaje).
Dziwnym trafem poza ligą jest co najmniej przyzwoitym, ale przychodzi piątek czy niedziela ligowa i blokada.

Wokół Kościucha zacząć budować skład... los bywa przewrotny. Do końca sezonu powinien jechać każdy swój bieg.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS Stal Rzeszów.

Jak będzie felieton o Stali i Nawrockim to napisze :::) uwielbiam Cię. Mam pisać pod felietonami o Toruniu o Nawrocki??? :) :) sponsorze nie związany z klubem :) :)

| Odpowiedz
blokuj
Zbeer

Zna relia pierwszej ligi. Zna tamtejsze tory. Był jednym z najskuteczniejszych Polaków ligę niżej. Jest Polakiem, walczakiem. Będzie względnie tani. Ma 35 lat, więc nie jest za stary, kilka lat jeszcze przed nim.

| Odpowiedz
blokuj
k44

To są argumenty z punktu widzenia klubu, ale jakie ma klub żeby przekonać Norberta do pozostania. Ja na jego miejscu podziękował bym za współpracę.

| Odpowiedz
blokuj
Zbeer

Norbert chyba zdaje sobie sprawę, że na EL trochę mu brakuje. W Toruniu ma jednak nowoczesne zaplecze, wierzę, że wypłatę na czas, dobry tor dościgania.

Fakt, to może być za mało, aby zechciał zostać po tym jak go potraktowano. Niemniej powinno się go traktować priorytetowo.

| Odpowiedz
blokuj
ZKS Stal Rzeszów.

Koledze chodzi o to, że Norbert został potraktowany w Toruniu nie fair. W pierwszej lidze będzie miał wzięcie na czele z Łodzią. Także może być różnie z tym Norbim w Toruniu. (jezeli Toruń spadnie)

| Odpowiedz
blokuj
wirus szczecin

Czy ty myślisz że Doyle czy Holder czy Iversen u was zostanie jak spadniecie nie sądzę więc Kościuch ten płaczek będzie liderem u was we nice

| Odpowiedz
blokuj
krynston

Po Doyla ustawi się kolejka już przed PO. On nie pojedzie w niższej lidze, nie ma szans. To nie jest zawodnik co ma kłopoty i musi się odbudować. A co do przeciwników spadkowicza w przyszłym sezonie (to jeszcze nie Toruń) to zostanie ktoś z dwójki ROW, Tarnów. Solidne Gniezno, Ostrowia, niewiadoma Łódź, Loko na wstecznym, Gdańsk bez szału i beniaminek po przejściach (Bydgoszcz?). Jeśli spadnie Toruń czy Gorzów to wydaje się, że będą bezkonkurencyjni o ile utrzymają sponsorów na poziomie i będą mieli chęć jazdy. Z zakontraktowaniem solidnych zawodników problemu być nie powinno.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.