Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Walka o medale jeszcze nie odjechała truly.work Stali Gorzów. Rafał Karczmarz nie traci nadziei

Juniorzy nie byli mocnym punktem truly.work Stali Gorzów na torze w Grudziądzu. Podopieczni Stanisława Chomskiego przegrali 38:51. Ogromne problemy z dopasowaniem motocykla do toru miał Rafał Karczmarz.

przeczytaj cały artykuł

-Stan-

Dzisiejsze zawody w Lublinie potwierdziły formę Rafała Karczmarza. Zamiast zbliżać się do czołówki polskich juniorów, to się oddala jadąc coraz słabiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (5|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Stan-

Liczyłem na trochę lepszą jazdę drużyny toruńskiej. Co do wyniku naszej drużyny przepowiadałem porażkę, co zostało potwierdzone. Ja od dłuższego czasu piszę, że gorzowskiej drużynie przypadła obrona się przed spadkiem. Od początku sezonu jej powodzenia nie widziałem. Co pozostało, tylko bić brawo dla drużyny lubelskiej w meczu toruńskim, bo jechaliście także w pewnej obronie przed spadkiem dla gorzowskiej drużyny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.