Wątek dotyczący artykułu

Liga Narodów Kobiet. Polki dokonały niemożliwego. "Po cichu od początku liczyliśmy na awans"

Polskie siatkarki dokonały rzeczy uznawanych przez siatkarskich ekspertów za niemożliwe. Zagrają w turnieju finałowym siatkarskiej Ligi Narodów, który zostanie rozegrany w chińskim Nankin między 3 a 7 lipca.

przeczytaj cały artykuł

Broda11

Awans do najlepszej "szóstki" to nie jest sukces. Sukcesem będzie zdobycie 20 pkt w jakimkolwiek secie w finale. Jest to wykluczone i tyle. Cała drużyna to Smarzek. Gdyby jej nie było to sety do 8, 10 w porywach do 12. Awans do IO - zapomnijcie.
Różnica między Polkami a innymi zespołami z tak zwanej czołówki polega na :
- kulturze ruchowej (sprawności fizycznej)
- mentalności (szkoła podstawowa )
- ekipie szkoleniowców : znerwicowany "gostek" prowadzący zespół infantylnych
dziewczynek, oraz pozostali "ławkowicze" nie mający nic do powiedzenia bo
Nawrot ich odsunie i stracą wycieczki i gloryfikacje.
Czy wy jesteście ślepi !!!!!!!!!!!!!!! Nie ma drużyny jest totalna klapa. Zapamiętajcie ten wpis.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Tadeusz Sokołowski

Przyjacielu !! Myślę, że zbyt pesymistycznie oceniasz sytuację w kobiecej siatkówce. Ja uważam, że dziewczyny zrobiły ogromny postęp w kulturze gry; a przecież są to młode i bardzo młode zawodniczki. Wyniki biorą się nie z niczego a One wykonują ogrom pracy, która będzie profitowała za rok , może dwa...Ale jest na co czekać i ja czekam na następne pokolenie Złotek... Zapraszam do konstruktywnego kibicowania i przypominam klasyka.... Ćwiczenie czyni mistrza. Z siatkarskim pozdrowieniem :)))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
roberb

Weryfikacją 5-letniej pracy trenera Nawrockiego będą Mistrzostwa Europy i tu oczekuję konkretnego wyniku. A wymówki ,że "budujemy drużynę i zawodniczki są młode" już nie przejdą.Myślę,że dostał wystarczająco dużo czasu na zbudowanie zespołu.Teraz przyszedł czas na weryfikację i i powiedzenie "sprawdzam" Będzie wynik może pracować dalej, będzie klapa trzeba podziękować i szukać innego trenera

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.