Wątek dotyczący artykułu

STK Czarni Słupsk idą po awans do EBL. Patryk Pełka przedłużył umowę

STK Czarni kompletują bardzo mocny zespół. W piątek klub pochwalił się przedłużeniem umowy z Patrykiem Pełką, który ma za sobą świetny sezon. Słupszczanie są w tym momencie głównym kandydatem do awansu do Energa Basket Ligi.

przeczytaj cały artykuł

Wasyl72

Oczywiście, że masz rację. Tylko że mnie nie podoba się taka ucieczka od długów - w moim pojęciu to jest nieuczciwe podejście i tyle. Podobnie jak droga na skróty nie mająca nic wspólnego ze sportem. Zdaje sobie też sprawę, że to bardziej wina ligi ale kluby nie powinny z tej furtki korzystać w imię czystej rywalizacji sportowej. Ja wiem ze to idealistyczne podejście ale jeśli ideał sięga bruku to co nam pozostaje?...

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Marecki CS

Ale jaka ucieczka od długów? I przede wszystkim ucieczka kogo? STK Czarnych?
Ale skoro uparcie tkwisz przy swoim stanowisku, to zapytam Cię inaczej.
Z jakiej paki zupełnie inny podmiot, który powstał w 2002 roku i od samego początku funkcjonuje całkowicie odrębnie i na własnych zasadach ma spłacać długi byłych już Czarnych SSA? Z JAKIEJ??? Niech ścigają Twardowskiego i jego klikę, bo STK Czarni nie są w żaden, nawet najmniejszy sposób z tą sprawą związani.
Nie wiem... albo faktycznie tego nie rozumiesz, albo po prostu nie chcesz zrozumieć! Prościej już Ci nie potrafię tego "wyłuszczyć".
A droga na skróty o której wspomniałeś, to tak jak napisałem poniżej - nie nam jest o tym decydować.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.