Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Betard Sparta - forBET Włókniarz: częstochowianie bez szans we Wrocławiu (relacja)

Betard Sparta nie miała najmniejszych problemów, aby pokonać u siebie forBET Włókniarz 56:34. Zaledwie 10 wyścigów rewanżowego spotkania wystarczyło, aby gospodarze zapewnili sobie również bonus w dwumeczu.

przeczytaj cały artykuł

Marcel Słotek

Tak, w przypadku Stali o utrzymanie w EE. Ja z kolei, z myślą o szczęśliwym zakończeniu przez Stal tego sezony w EE, życzyłem sobie - chyba irracjonalnie - zwycięstwa Włókniarza, gdyż częstochowianie prawdopodobnie do ostatniej kolejki walczyć będą o play - offy. A Stal w tym sezonie? Cóż, nawet z Get Well przegrała dwumecz. Jeden pewniak na dwucyfrówkę w każdym meczu (Bartosz), to za mało na ten poziom rozgrywek.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
bobek1307

tylko Wy potraficie się spiąć i właśnie u siebie na własnym torze urwać punkty każdemu , mam nadzieję że w ostatniej kolejce zatrzymacie włókniarz a to nam da Play off

| Odpowiedz
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Poznaniak z Gorzowa

Bez przesady z tym utrzymaniem. Najczarniejszy scenariusz dla Stali, mało realny moim zdaniem, to 7 miejsce i baraże, które Stal wygra spacerkiem. Ale znacznie bardziej realny scenariusz to 6 miejsce, a nawet 5, jeśli wygramy z Czewą w rewanżu i zgarniemy bonus.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Marcel Słotek

Bardzo chciałbym, żeby tak było, jak piszesz. Po skompletowaniu składu, przed sezonem dość sceptycznie czytałem teksty o KK w roli pewniaka i lidera, i się sprawdziło, a Bartosz sam meczu nie wygra. Reszta zawodników, to loteria. No, może jeszcze Szymek zgodnie z oczekiwaniami.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Poznaniak z Gorzowa

To jest żużel, wiele jeszcze może się wydarzyć. Oczywiście najbardziej realne w tej chwili jest 6-7 miejsce, ale przecież na sytuację w tabeli będą miały także wpływ wyniki naszych rywali.

| Odpowiedz
blokuj
Parablo

Szkoda na ciebie gościu klawiatury. Jak wg cb Stal przeskoczy Lublin, który ma wygraną na wyjeździe. A już z tym 5tym miejscem to odleciałeś totalnie. Jak nie spadną to będzie sukces.

| Odpowiedz
blokuj
Poznaniak z Gorzowa

Wystarczy, że Stal obroni bonus w Lublinie. Żużel to sport, a nie nauka ścisła. To, że Lublin gdzieś wygrał na wyjeździe, a Stal nie, wcale automatycznie nie musi oznaczać, że Lublin jest lepszy. Czy jest lepszy, to okaże się w dwumeczu. I oczywiście, że Stal nie spadnie. Jedyną drużyną, która spadnie w tym roku z ligi będzie Toruń.

| Odpowiedz
blokuj
rose.yeah.bunnyXD

niech poszerza ta lige, ale jak Torun ma spadac, to niech sobie spadnie, zasad w trakcie gry niech nie zmieniaja, ale niech 2 druzyny z 1 ligi awansuja (po co te baraze bezsens) czyli w przyszlym roku 9 ekip, potem 10, potem 11 lub od razu 12. Miesiąc, Michelsen, Lambert, Lamparty, pokazuja, ze w Ekstralidze przy odpowiednim usprzetowieniu sobie poradza. panowie Ljung, Hancock, Lahti, Woryna, i paru innych tez sie do ekstraligi nadaja. A 8 zespolow w czyms typu Ekstraliga, to o te kilka osrodkow za malo. To nie jest wiec maksimum, co moznaby dac kibicowi. To rozwoj dsycypliny, wg mojego mniemania.

| Odpowiedz
blokuj
k 53 GKM

To nie takie proste.Musi byc zgoda Telewizji,sponsora i udzialowcow EE..A po sezonie tylko od Sponsora i Telewizji 2 mln.ZL,,,,dla kazdego z Klubow..Reszta PZM itd,,,,Dzisiaj EE to..ekskluzywny KLUB .Najlepszy zuzlowy w SWIECIE zuzlowym,,:)

| Odpowiedz
blokuj
Giekaemowiec

Generalnie krótki sezon to też presja . Pierwsze dwa , trzy mecze ci nie wyjdą i nie masz o co jechać. No chyba że liczysz walkę o utrzymanie :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
k 53 GKM

Wiec ,po co te ,,pieniadze,,,na przygotowanie ,,i ,,,presja,,,..Ja wiem jak to u NAS jest co sezon,,,Troszke inaczej,,,,)I dlatego u Nas zawodnicy sie ,,,trzymaja,,,,Wyswietl sobie KULISY GKM-Stal...rozmowe Przema Pawlickiego z Kamilem Wieczorkiem,,,,w trakcie meczu,.,,To jest DRUZYNA,GKM,,,,,,,wreszcie,,,

| Odpowiedz
blokuj
Poznaniak z Gorzowa

Zgadzam się. Powinna być większa liga i zapewne połączone I i II, gdyż druga powoli staje się bezsensownym kadłubkiem. Problem polega jednak na tym, że w tej powiększonej I lidze byłyby zbyt duże dysproporcje między drużynami.

| Odpowiedz
blokuj
Parablo

5 miejsce? Powiedz mi jakim sposobem. Albo niepoprawny z ciebie optymista albo nie masz totalnie pojecia o czym piszesz. Stawialbym na to drugie. Stal to szczerze naslabsza druzyna w tym roku. Przegrany dwumecz z Toruniem mowi sam za siebie. Jedynie znacznie, ale to znacznie wiecej szczescia ma od Torunia. Wszystkie wygrane mecze dzieki przychylnym sedziom albo defektom I kontuzjom przeciwnikow.
Torun nawet z Lublinem jechal dwa razy jak tamci mieli juz Lagute, a I sedziowie im tak nie pomagaja, a w zasadzie to wcale.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|1)
blokuj
Poznaniak z Gorzowa

Mnie nic nie boli, nie projektuj na mnie swoich dolegliwości. I nie lubię śnić na jawie. Po prostu 5 miejsce jest realne, pod warunkiem lepszej jazdy Stali. Czy to możliwe? Owszem, Stal miała już takie sezony. Naturalnie obecne 6 miejsce jest znacznie bardziej realne. Jeśli stracimy bonus w Lublinie i przegramy u siebie z Czewą, wtedy będzie 7 miejsce, to oczywiste. Ale tak być nie musi.

| Odpowiedz
blokuj
Kapi_Sparta

Pytanie, czy patrzyłeś na terminarz.. Macie u siebie Leszno i Czewę. Chyba nie liczysz na wygraną z Unią. Na wyjazdach wszędzie do tyłu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
-Stan-

O jakim spacerku Ty piszesz. Prawdopodobnie będą to baraże z Tarnowem lub Rybnikiem. Przy takiej jeździe Stali dostanie w Tarnowie bardziej jak Rybnik.

| Odpowiedz
blokuj
-Stan-

Popatrz na kolejne mecze. Jedynie u siebie z Częstochową możemy wygrać. A 10 lub 11 punktów nie pozwala nawet zając nie raz siódmego miejsca do baraży. Trzeba patrzeć realnie, nie licząc na cuda.

| Odpowiedz
blokuj
Poznaniak z Gorzowa

Ale ja nie jestem jakimś niepoprawnym optymistą. Zwycięstwo za 3 pkt z Lwami jest realne, trudne lecz realne. Podobnie obrona bonusa w Lublinie. A to powinno wystarczyć do 6 miejsca.

| Odpowiedz
blokuj
STAL GORZ

Ba jasne zwłaszcza że czewa ma Toruń u siebie o czym ty marzysz baraż Stali nic więcej nawet jak wygrany z czewą u siebie

| Odpowiedz
blokuj
SpartaWKS

Nie lubię Sparty,
-----------
Nie musisz się z tym obnosić bo to jest oczywiste.Pisałem Ci,że nie jesteśmy od lubienia a od strachu.Boisz się Sparty i tak trzymaj.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|1)
blokuj
Poznaniak z Gorzowa

Pudło. Staram się przynajmniej kilka meczów Stali w sezonie obejrzeć na stadionie, czasem też na wyjazdach. Do tego dochodzą mecze mojej drugiej drużyny, poznańskich Skorpionów, które z oczywistych względów mogę oglądać na stadionie częściej. Tyle w temacie.

| Odpowiedz
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.