Wątek dotyczący artykułu

Żużel. PSŻ - Polonia P.: Bellego show na Golęcinie! Pilanie zebrali mocne lanie w Poznaniu (relacja)

Power Duck Iveston PSŻ Poznań pewnie ograł w derbach Wielkopolski Euro Finannce Polonię Piła 58:32. Na najwyższe słowa uznania zasługuje jazda Davida Bellego, który rządził i dzielił na torze i zakończył zawody z czystym kompletem punktów!

przeczytaj cały artykuł

ArturO PP

Jedyny słuszny skład Polonii Piła to ten , który był wystawiony w czwartek na Bydgoszcz . THJ, Lyager , Baran , Bober Jeppesen , Gryszpinski i Bartoch. Nie wiem po co jakieś teraz eksperymenty . Chyba, ze nie ma kasy na wypłaty i odpuszczaja Panowie z zarządu Play off

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
pilanin

Ty tez jesteś jakiś dziwny a to nie Twój komentarz ?

"Dziwi mnie brak THJ :( a za Jeppesena wiedziałbym młodego Szweda Baengsa. Jeppesen wczoraj na U21 też szału nie zrobił . Dałbym szanse młodemu żeby pokazał co umie z silniejszym rywalem niż krakusy"

Masz swojego szweda a teraz że eksperymenty i ze Jeppesen to jedyny słuszny skład ?

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
ArturO PP

To moja opinia po meczu . A za Jeppesena to prawda chciałem dziś zobaczyć Beangsa, bo Duńczyk szału wczoraj nie robił . Niestety chłopak jak narazie musi jeszcze sporo popracować . Więc moja opinia myślę nie jest dziwna . Dziwne dla mnie jest brak THJ gdzie znów się rozkręcił .

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.