Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Falubaz pokpił sprawę z polami startowymi. Nic z nimi nie zrobił, choć mógł

Falubaz w biegach nominowanych przegrał mecz z Unią (43:47). Spotkanie z mistrzem mogło się potoczyć inaczej, gdyby zielonogórzanie coś zrobili z polami startowymi. Tor, a także pola przygotowano na 8 godzin przed zawodami, a później ich nie ruszano.

przeczytaj cały artykuł

fan Lwów

Miałem wczoraj ubaw, jak Demski wyjaśniał Woźniakowi, że część pól mogła być zacieniona przez wieżyczkę. Na to Szymek, że jak cień mógł zasłonić jednocześnie tylko pole nr 1 i 4 lub pola 2 i 3. Na to Demski dalej swoje, że część pól była w cieniu, stąd inna twardość. Komedia

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
-Stan-

Przestałem od wczorajszego oglądanie magazynów sportowych. Tego "bełkotu" słuchać się nie da. Demski stał się obrończa sędziów żużlowych i na polepszenie sędziowania w ligach polskich nie ma nadziei.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
MK

Zgadzam się... niestety magazyn na nsport jest nudny, jak flaki z olejem... naprawdę nie da się go oglądać... Choć akurat część, w której przemawia p. Leszek Demski, uważam za jedyną interesującą

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
tj.O

A mnie to już nie bawi, bo panowanie w marynarkach zabijają ten sport coraz bardziej. Zawodnicy, którzy siedzą w studio mogą tylko robić wielkie oczy na to co wygaduje szef wszystkich szefów. No i najgorsze jest to, że on broni tą mafie o nazwie sędzia i komisarz toru.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.