Wątek dotyczący artykułu

Wilfredo Leon w kadrze na nowej pozycji? Siatkarz zgłasza gotowość!

- Jestem gotowy do gry na ataku w reprezentacji Polski. Jeśli trener podejmie taką decyzję, chętnie zmierzę się z takim wyzwaniem - mówi Wilfredo Leon, który w sierpniu zadebiutuje w biało-czerwonych barwach.

przeczytaj cały artykuł

Katon el Gordo

No i dzięki temu zrobi się miejsce na przyjęciu dla Kubiaka, który w aktualnej dyspozycji raczej by przegrał w sportowej rywalizacji o miejsce w drużynie. Chyba że kapitan jest nietykalny.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
xomki

Jaka jest aktualna dyspozycja Michała Kubiaka? Od 3 tygodni ma urlop...
Poza tym kwalifikacje są w sierpniu i wtedy każdy zawodnik powinien osiągnąć szczyt formy.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
franek

Jaak taki mądry jesteś to Ci przypomne ostatnie MS. Gdy Kubiak grał to Polska wygrywala a dlaczego? Bo to prawdziwy wojownik i kapitan z prawdziwego zdarzenia. Uznaeany za jednego z najlepszych na świecie na swojej pozycji.. I jeśli uzasadniasz swoją wypowiedziec dyspozycja jednego tygodnia (oczywiście powiesz ze wtedy On jedyny był taki slaby a ja byłem slepy?) a nie np ostatnich 4 lat to gratuluje. Człowiek z Wloch Francji itp stawalby w obronie jego za wszelka cene i nie powiedział złego słowa bo to lider tej druzyny. A co do pomyslu Leona na ataku gdzie teraz mamy tylko Konarskiego? Bardzo dobry bo masz na przyjęciu jeszcze po za Leonem i Kubiakiem Szalpuka Sliwke Kwolka Fornala Bednorza.. To myślę że jest w czym wybierac.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (9|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.