Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Falubaz zbudował drużynę za miliony, a może nie wejść do play-off

Falubaz w ostatnim oknie transferowym ściągnął za grube pieniądze Nickiego Pedersena i Martina Vaculika. Te zakupy miały zagwarantować walkę o medale. Niedzielna porażka z Fogo Unią stawia awans Falubazu do play-off pod znakiem zapytania.

przeczytaj cały artykuł


zico11

kto tu glosuje GKM tylko 15 procent szans jestem z Grudziadza i gdybym widzial ze ciulowo jezdza tez bym sam zaglosowal na inna druzyne ale to nie jest juz ten sam GKM chlopiec do bicia jest przynajmniej 4 punktujacych plus Antonio nieobliczalny mlodziez o wiele wiele lepiej niz poprzednie sezony gdzie kazdy w 2 wyscigu mógl pisac z góry 5-1 dla rywali moim zdaniem powinnismy jeszcze te min 8-9 pkt walnac do tabeli i tyle w temacie

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PeWuKa

Jak najbardziej się zgadzam. Jak dla mnie GKM to aktualnie 3 druzyna w lidze (minimalnie przed Zielona) i tak powinna zakończyć rundę zasadniczą. Śmiesznie brzmią ci co piszą, że Stal wyprzedzi GKM i w ogóle wejdzie do play-offów. Jeszcze Motor pogoni kota u siebie Gorzowowi i niech się gimnastykują w barażach. Równie słabą drużyną co Stal jest Włokniarz o ile nie jeszcze słabszą. Gdyby nie przyfarcony początek sezonu to zamykaliby tabelę razem z Toruniem. Nikt nie pokazuje na wyjazdach tak chanbiąco słabej jazdy jak Czewa, ale jak mieliby jeździć i inaczej, skoro to podobnie do Torunia drużyna jednego zawodnika.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
PeWuKa

No i niech robi. Osobiście bardziej cieszyłby mnie spadek Czewy niż Torunia. Ten śmieszny prezes Włókniarza jest tak pochmurny i napompowany, że chociażby przez wzgląd na niego oraz trenera tysiąclecia powinni spaść. Drużyna dziadów, a on coś pitoli trzy po trzy od początku sezonu o medalach. Trochę pokory. Nie znają miejsca w szeregu. Na dobrą sprawę powinni terminować w II lidze z 5 lat przynajmniej za swoją "chlubną" przeszłość. Medale w głowie tymczasem z festyniarskim bieda-składem, gdzie jeden jedzie, a reszta się spasowuje z torem jeszcze godzinę po 15 biegu.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani.


Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.