Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Siergiej Łogaczow: Chcę wrócić w tym sezonie

- Pierwszych trzech dni w ogóle nie pamiętam - zdradza Siergiej Łogaczow, który wyszedł już ze szpitala po groźnej kontuzji. - Jeszcze w tym sezonie chcę wrócić na tor - zapowiada Rosjanin.

przeczytaj cały artykuł

Rybnicki_Rekin

Nikt normalny nie obwinia Kima za to. Niestety taki jest żużel... Nas najbardziej boli to, że straciliśmy dobrego i walecznego zawodnika, bo jak widać Morris jest w lepszej formie niż Linus.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
antyrzeszow

Mi też szkoda Łogaczewa chłopak pokazywał fajny ofensywny żużel aż chce się patrzeć na taką jazdę. Moim zdaniem i tak awansujecie do EL nie ma na ta chwilę mocniejszego zespołu od waszego A i finansowo też. EL wam się należy bo nie słusznie spadliście i tyle w temacie.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Rybnicki_Rekin

Jak pokazuje nasz ostatni mecz z Tarnowem to do każdego przeciwnika trzeba podchodzić z pokorą i szacunkiem. PO to zupełnie inna jazda i wierzę w chłopaków. Jednak nie jesteśmy jakimiś kosmicznym dominatorami i trzeba o tym pamiętać.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
antyrzeszow

Tarnów jest silny i jak wróci Mroczka to oni będą jedynym waszym zagrożeniem w walce o EL ale ich nie stać na EL i w pewnym momencie odpuszczą myślę że jak znajda się już w czwórce to zluzują więc mimo wszystko i tak awansujecie tego wam życzę.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj
Zieniu_82

To jest sport i tu się nikomu nic nie należy za zasługi...bo niezasłużenie spadliśmy.
To było i nikt w Rybniku tego nie pamięta! Od tego czasu mamy przegrany finał z Motorem i szansę na awans w 2019!!! Walczyć - trenować i zwyciężyć w PO - taki cel ROWu ;)
nie powiesz mi że taki Liung czy Mroczka jak wróci w finale puści manetkę z gazem bo...Unia nie ma stadionu, bo Tarnowa nie stać na EL,itp.... - w życiu!!! to są zawodowcy - oni zawsze jadą po zwycięstwo!
I niech nikt nie skreśla i Ostrowa i Gniezna - też są mocni - też trzeba będzie 100% możliwości pojechać żeby wygrać i wejść do finału PO :)
Zdrowia Sergiey!!!! pozdROWienia :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.