Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Prezes Get Well: Rodzina Termińskich zostanie nawet w razie spadku. Jeszcze nas jednak nie skreślajcie (wywiad)

Ilona Termińska, prezes Get Well Toruń, w szczerej rozmowie o trudnej sytuacji klubu, który jest o krok od pierwszej, historycznej degradacji z Ekstraligi. - Końcówka poprzedniego sezonu zamydliła nam oczy, ale wciąż walczymy - mówi.

przeczytaj cały artykuł

Nowy w mieście

Kolejny cios dla Toruńskiego żużla :/
Na początku było to śmieszne. Ale teraz całkiem poważnie szkoda mi kibiców z Torunia. Niewinne ofiary kolejnego hobby Termińskich:/

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
BadAngel

Lubisz przysłowia? To może weź sobie do serca "Nie życz drugiemu, co Tobie niemiłe". I skończ już trollować w temacie Torunia bo niczym się od tych co wymieniłes nie różnisz.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
BadAngel

Ty czytasz czasem wypociny swoich kumpli po szalu czy jestes na nie ślepy? Bo jeśli tak stawiasz sprawe to i za wami się bedzie "ciągła" za rok, za dzień za chwile.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Skullsplitter

Bardzo proste. Kibice z Torunia pojawiają się "nagle" pod komentarzami dotyczącymi ich klubu, które ty trolujesz. Rzadko natomiast grupowo komentują artykuły dotyczące innych klubów. Stąd to wrażenie. Ja np nie komentuje sytuacji w innych klubach z prostego powodu, nie interesuje mnie ona. Ma za dużo innych spraw na głowie, żeby wstawiać komentarze nt. Stali Gorzów albo innych klubów.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (4|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.