Wątek dotyczący artykułu

Transfery. Lotto Ekstraklasa. Arvydas Novikovas przejdzie badania w Legii Warszawa

Transfer Arvydasa Novikovasa z Jagiellonii Białystok do Legii Warszawa jest na ostatniej prostej. W środę i czwartek Litwin będzie przechodził w stolicy badania przed podpisaniem kontraktu z wicemistrzem Polski.

przeczytaj cały artykuł

Wsioch kielecki ciepły

Kto normalny i nie patologiczny czerpie przyjemność z kłótni tylko ze mną Jagafanem?......kto pisze tylko o mnie ???........kto nie może żyć bez Jagafana ??........zmuły z warszawki, więc są dla mnie przejawem najgorszej patologi stolicznej, - czyli pedofilami

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|1)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty przez użytkownika
Komentarz usunięty
Rozpierdek

Bum, bum, bum!!!;)) Już za chwilę okaże się kim jest naprawdę Jagafan, człowiek który tutaj uważa, że praktycznie rządzi Jagą. No przecież Novikovas musi takiego kibola znać;))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
14MP 19PP

Naprawdę chce Wam się cały dzień czytać zakompleksionego matoła, któremu można nasrać do gęby, a on powie "hahahaha specjalnie gębę rozłożyłem, żebyś mi nasrał buachachacha to było zaplanowane hahahaha dokładnie tak chciałem, żebyś mi nasrał buachachacha nasraliście mi do gęby i się skompromitowaliście hahahahaha"? Lepiej popływać :)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|0)
blokuj
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.