Wątek dotyczący artykułu

Marian Maślanka. Lwim pazurem: Włókniarz zepsuty od środka. Są przeciwieństwem GKM-u i Sparty (felieton)

- Włókniarz ma wewnętrzny problem. Gołym okiem widać brak atmosfery. Pod tym względem zdecydowanie lepiej wygląda ekipa z Grudziądza - pisze w swoim felietonie Marian Maślanka, były prezes klubu z Częstochowy.

przeczytaj cały artykuł

KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

Nie wiem jak tam sytuacja w parkingu Włókniarza ale zadziwia mnie cos innego...SF produkuje mnóstwo artykułów a w każdym z nich czytam jaki to ze Sparty pewniak do Po i jaka siła...Zadziwia mnie to coraz mocniej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
gorzowianin z Mazowsza

Nie trzeba czytać co piszą, tylko patrzeć jak jedzie drużyna. W drużynie wrocławskiej oprócz trochę słabiej jadącego Milika nie ma słabych punktów. Drużynę bardzo wzmacnia na pozycji juniora Drabik i rezerwowy Czugunow, który potrafi zastąpić najlepszego zawodnika. Tych silnych dwóch ostatnio wymienionych pozycji nie ma żaden klub. W tym siła Sparty wrocławskiej.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (2|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
D-W-R

I w tym sezonie rzeczywiście tylko oni mogą postawić się UL. Albo chociaż spróbować, bo reszta jest daleko, daleko w tyle. Mam nadzieję że szybko wrócą czasy, gdzie Stal była największym postrachem Unii :) A Czewa jest w tym sezonie słaba, Cieślak nadmuchał balonik ale w powietrzu było chyba za dużo % ;) Na pewno na PO bardziej zasłużył GKM, przynajmniej na ten moment. Koledzy z Częstochowy - nie miejcie do mnie żalu, sami widzicie że w drużynie jest kryzys. Moim zdaniem najbardziej winny jest Cieślak, życzę Wam żeby już go nie było w następnym sezonie.
PS spadek ani baraże Wam nie grożą, sezon bez PO też da się przełknąć.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|2)
blokuj
SpartyFan

Bo na wypowiedzi "ekspertów" z SF mają wpływ ostatnie wyniki. Jak wiatr (wyniki) wieją, tak szybko zmieniają zdanie (postawa Motoru, Sparty, Torunia itd) :)
Pozdrawiam!

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|1)
blokuj
Sebastian Pia

Witaj Kato ...Jak samopoczucie ? mecz ciężki z Lublinem wbrew pozorom....Pedersen, Dudek, Vaculik vs...plus 3 nieobliczalnych rzeszowskich wychowanków.....co nie boją się odkręcić manetki...no i ten Wiktor....i przebudzony AJ

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|2)
blokuj
KATO-OSTAFA NIE CZYTAM

witam. Nawet pozornie nie jest łatwy...Tym bardziej, ze Motor w gazie a u nas raczej tendencja znizkowa. Licze na walkę i wyrównane zawody, bez jakiś podtekstów ewentualnego zwalniania Skórnickiego.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.