Wątek dotyczący artykułu

Wilfredo Leon. Dar od Boga

- Gra dla pieniędzy i gra sercem to dwie różne sprawy. Reprezentując Rosję grałbym tylko dla kasy. Od razu odpowiedziałem: to tak nie działa, nie ma tematu. Kadra to coś więcej niż pieniądze. Jeśli nie Kuba, to tylko Polska - mówi Wilfredo Leon.

przeczytaj cały artykuł

Kibic____

Fajnie, że decyzję Leona odbieracie pozytywnie. Ja jestem raczej neutralny i poczekam kilka lat, zeby zobaczyc jak to co mówi wciela w życie. Nie daje tez sobie prawa do ocen rzeczywistości na Kubie bo nic o tym nie wiem.
Życzę jednak polskim sportowcom zmieniającym obywatelstwo i reprezentację bez względu na dyscyplinę podobnej dawki zrozumienia i akceptacji.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|3)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Komentarz usunięty
Allez

Gdybys znal Leona troche lepiej
(a nie znasz, bo raczej nie jestes fanem siatkowki?)
to wiedzialbys, ze on to co mowi WCIELA w zycie.
Szczerze chce grac dla Polski.
Zalozyl tu a nie gdzie indziej rodzine,
nauczyl sie po polsku.
PS.
Nie wierze, ze nie wiesz, jak wyglada na Kubie.
(Ja bylem ale wiedzialem i bez tego)
Terror po kubansku to nadal terror, a rezim to rezim.
"Biale damy", rozstrzelanie Ochoi i innych generalow itd itp
- to czasy nie tak dawne-
nic ci to nie mowi?
PS2.
Wpisuje to ponownie. Moderator poprzedni wpis wycial
... tak, ja tez tego nie rozumiem.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
Kibic____

Chodziło mi o warunki do uprawiania siatkówki na Kubie a nie o politykę. Leon nie mówił, że do zmiany kadry skłoniła go sytuacja polityczna tylko warunki i wymagania wobec niego, ktore prowadziły do eksploatacji organizmu.
Przypomniala mi sie historia Miroslawa Szymkowiaka, jak był na poczatku lat 90 własnością managera, grał w 3 kadrach i kilku kategoriach wiekowych równocześnie. Gdyby jednak poszedł grac dla innego kraju nie wiem, czy by tak do tego podeszli polscy kibice, jak do decyzji Leona.
To miałem na myśli, nie sytuacje polityczną.

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (0|0)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.