Wątek dotyczący artykułu

Żużel. Get Well - GKM: Łzy rozpaczy w Toruniu! Grudziądzanie wygrali i zgasili światło na Motoarenie (relacja)

Z kim jak nie z Get Well? MRGARDEN GKM wygrał na Motoarenie 46:44 i wysłał torunian do pierwszej ligi. Grudziądzanie przełamali się po 7614 dniach wyjazdowej niemocy i zrobili ważny krok w kierunku fazy play-off.

przeczytaj cały artykuł

stalgpiotr

Dzisiaj GKMowi chyba Kibicowala Cala Polska!!:-)) nikomu zle nie zycze ale Toruniowi przyda sie chyba ten spadek. I co niektorym Kibica. Naprawde zycze GKMowi PO , rozsadny zarzad Kibice i Druzyna. Namieszajcie w PO. Naprawde Zycze wam Medalu:-))

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (7|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
CKM_

A ja jakoś tak dziwnie byłem dziś za Toruniem. Może dlatego, że my też słabo jedziemy, może dlatego że pamiętam jak to jest gdy klub podupada, gdy nie idzie i wszystko się wali, a kibic na trybunach spogląda na ten upadek z wielkim smutkiem, gdy inni wytykają palcami i śmieją się, a to przecież ciągle jest ukochana drużyna miejscowych kibiców? No i może dlatego, że Włókniarz i Apator to odwieczni rywale, u nas żaden inny mecz niż ten z Toruniem nie ma głębszego smaczku. A tu nagle tego spotkania w przyszłym roku najwyraźniej zabraknie. No chyba, że my wylądujemy na siódmym i przegramy baraż:)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (1|0)
blokuj
Możesz dodać użytkownika do blokowanych, żeby nie widzieć więcej jego komentarzy.
stalgpiotr

Nie Dramatyzujmy. Włókniarz jak zostal bankrutem to byla troche inna sytuacja. Torun ma pieniadze i nie bedzie(raczej katastrofy)ja akurat mam znajomych z Czewy:-) i oni tez wola zeby Torun spadl. Sami sa sobie winni ze Praktycznie Cala Polska sie bedzie cieszyla z ich spadku, bo za mocno zadzierali nosa i mysleli ze wszystko im mozna mowic pisac itp( oczywiscie nie wszystkim) wiadomo ze ja wole zeby Stal zostala w EL. Z wszystkich druzyn szkoda mi bylo by kazdej.Tylko nie Torunia i mam nadzieje ze klub i kibice wyciagna z tego wnioski! Bo oczywiscie zycze kazdemu klubowi w Polsce zeby sie dobrze dzialo. Ja nikomu nie życze zle i chcial bym zeby bylo jak najwiecej klubów. A tak wogole to bede w Czestochowie na kolegi Slubie:-) tak ze wam tez mocno kibicuje:-)

| Odpowiedz
Oceń: Nie lubię Anuluj (3|1)
blokuj

Dodaj swój komentarz

Zaloguj się aby dodać komentarz lub

Komentarze dodawać mogą tylko użytkownicy zalogowani. Jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się. Zajmie to pół minuty.

Dowiedz się jak umieszczać linki do tagów, pogrubiać tekst, itp.